lekarz Zbigniew Kowalik

Pierwszy i ostatni raz u tego Pana Doktora Strasznie nie miły ,bez zainteresowania ,przychodzi pacjent i pyta czego oczekuje od niego jak sam się co trzeba zrobić ,ale na odczepnego zamiast zrobić zabieg chirurgiczny to tabsy maść i do domu nie polecam

Pierwszy i ostatni raz u tego Pana Doktora

Pan doktor Kowalik to wysokiej klasy specjalista o ogromnej praktyce.Zawsze pilnie słucha co pacjent ma do powiedzenia.Chętnie udziela informacjii na temat choroby.Bardzo ciepły i opiekuńczy.Wielokrotnie pomógł mojej rodzinie i mnie.Dziękuję.

moja mama była przyjeta na oddział do tego pana z błachego powodu. Gdy w trakcie leczenia zaczęły sie komplikacje i potrzebna była konsultacja innego specjalsty p.doktor powiedział.ze takich procedur on nie przewiduje .wypisał ja poprostu ze szpitala!

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Kowalik jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!

ZA 10 MINUT SKASOWAC 70 ZL TROSZKE DUZO ZADNYCH SZCZEGOLOWYCH INFORMACJI TO CO JUZ WIEDZIELISMY

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Wspaniały nie tylko jako lekarz ale też i człowiek.

Wspaniały nie tylko jako lekarz ale też i człowiek.

Fachowa pomoc i duże zainteresowanie. Polecam pana doktora.

Fachowa pomoc i duże zainteresowanie. Polecam pana doktora.