lekarz Zbigniew Kramkowski

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz, inteligentny, z poczuciem humoru, wnikliwy, rzeczowy, zdecydowany, słucha i wyciąga wnioski, jego diagnozy zawsze są trafione, jego kompetencje są ogromne, nie boi się ;) wypisywać skierowań na badania czy rehabilitację, jeśli trzeba. Polecam!

Od kilkunastu lat konsultuję u Pana Dr chirurga Z.Kramkowskiego stan mojego zdrowia i zawsze otrzymuję trafioną diagnozę i zaproponowany tok leczenia jest skuteczny i spełnia moje oczekiwania. Pan Doktor słucha dokładnie pacjenta, wypytuje o objawy schorzenia i stawia trafione diagnozy. Jest sympatyczny, dowcipny i szanuje czas pacjenta. Ja i cała moja Rodzina (4 osoby) leczymy się w Dolmedzie od ponad 15 lat i bardzo polecamy konsultacje u Pana dr Z.,Kramkowskiego.

Jako chirurg zaleca i wypisuje recepty pacjentom np. na masc wysoce szkodliwa dla organizmu np. Dytromecyne, o czym dowiedzialam sie od lekarza POZ. Gdy przychodzilam (w zimie) do niego pytajac o swoj zdrowotny problem, powiedzial abym zdjela skarpetke i pokazala okreslone miejsce na nodze, gdy odpowiedzialam : ze mam jak zwykle rajstopy pod spodniami i musze je zdjac, rzekl: szkoda czasu na rozbieranie.... gdy pytalam czym najlepiej dezynfekowac rane po zdjeciu szwow: odpowiedzial: wszystko jedno czym... moim zdaniem jest chirurgiem zbyt malo poswiecajacym czsu pacjentowi, wrecz podchodzacym do pracy w sposob potocznie mowiac: OLEWAJACO....

Bardzo konkretny i rzeczowy człowiek.Jego diagnozy i dobór leków zawsze były trafne, a kilka wizyt u niego już miałem.

Sympatyczny lekarz, ma specyficzne poczucie humoru, na 1szy rzut oka jest chamski, ale to tylko pozory, jest kompetentny i nie owija w bawełnę tylko wali prosto z mostu co jest nie tak. Bez problemu kieruje na dodatkowe badania.

Moim zdaniem to dobry lekarz.Nie warto przychodzic do niego z pierdołami,ale powaznych spraw i objawów nie lekcewazy!Polecam jeśli ktoś ma powazny problem ze zdrowiem.

Ten człowiek powinien mieć odebrane uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Byłem u niego, ponieważ mam problemy z żołądkiem i zaczynają one narastać. W mojej rodzinie, z obu stron wiele osób zmarło na nowotwory przewodu pokarmowego. Ten człowiek w ogóle nie widział powodu, żeby skierować mnie na gastroskopię (pomimo podania mu wszystkich objawów w tym np. plucia przetrawioną krwią), a potem stwierdził, że trzeba czekać na poważniejsze objawy. Na koniec skwitował, że jeśli już będzie rak żołądka, to i tak jest on nieuleczalny........... Sami osądźcie!!

Ten człowiek powinien mieć odebrane uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza.
Sami osądźcie!!

Moim zdaniem to dobry lekarz, może trochę specyficzny i szorstki w obyciu ale jego kompetencje są nie do podważenia. Polecam :)

wspaniały lekarz i człowiek. może troche nerwowy, ale o duzej wiedzy medycznej. Leczy mnie skutecznie juz pare lat ku mojemu zadowoleniu

Miałam tę wątpliwą przyjemność korzystać z porady lekarskiej tego Pana. Pojawiłam się u niego w piątek, kiedy to odbywał dyżur jako lekarz dyżurny w Dolmedzie. "Na wejściu" usłyszałam, że raczej nie jestem nagłym przypadkiem i chyba nie powinnam do niego trafić. Po powierzchownym badaniu przepisał mi tabletki wykrztuśne i stwierdził, że nic więcej nie potrzebuję. Spędziłam dwa dni w łóżku z gorączką ponad 38 stopni a w poniedziałek rano dowiedziałam się, że mam ropne zapalenie gardła i wcześniej, przy trafnej diagnozie, była szansa na łagodniejsze leczenie a tak dostałam bardzo silny antybiotyk, 8 dni zwolnienia, nie wspominając o 100 zł. wydanych na nowe lekarstwa.