dr n. med. Zbigniew Krawczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

2,6
2,7
2,7

Nie polecam syn 23 lata dostał witaminy A ma guza przysadki mózgowej tragedia żadnych podstawowych badań

Nie wiem skąd te negatywnie opinie. Moim zdaniem lekarz jest bardzo uprzejmy, z wysoką kulturą osobistą, rzeczowy, poważnie traktujący pacjenta . Same pozytywy. Polecam

Miałam do czynienia z wieloma endokrynologami i muszę przyznać, że dr Krawczyk ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wyników, choroby. Prawie jak lekarz z powołania ;) prawie, bo podnosi głos ale także uroczo się uśmiecha :) radzę jednym uchem wpuścić, drugim wypuścić... Chce jak najlepiej dla pacjenta, nawet jeśli mówi, że robi to w trosce o siebie :) polecam!

Bezczelny do granic możliwości , chamskie odzywki , brak informacji o chorobie . Chyba ma jakieś traumatyczne przeżycia związane z kobietami bo jak koleżanka poszła z mężem to nagle stał się bardzo uprzejmy . NIE POLECAM !

Pan doktor to cham i prostak, bezczelny , zarozumiały arogancki. Mam wrażenie że uważa się za lepszego od innych, a jeśli ktoś ma jakąś wiedzę i zadaje pytania on zaraz wpada w złość i podnosi głos. Tak nie można traktować ludzi _ otrząśnij się konowale jeden !

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w Klinice Endokrynologicznej. Podczas 4-dniowego pobytu rozmawiałam z nim tylko raz - 1 dnia. Chciałam dopytać jak przygotować się do badania, gdyż wydawało mi się że rozmawiam z osobą kompetentną w tej dziedzinie. Niestety Pan doktor wstał lewą nogą i nie był w stanie udzielić mi informacji. Po wymianie kilku zdań spytałam czy zrobiłam coś złego, że jest tak niemiły, na to pytanie odpowiedzi też nie dostałam. Ostatniego dnia kiedy miałam już wychodzić, położył wypis i wyniki badań na łóżku ( w czasie kiedy byłam w toalecie). Co do kompetencji nie potrafię się wypowiedzieć, bo z lekarzem prowadzącym nie miałam kontaktu. Nie porozmawiał ze mną na temat mojego zdrowia, nie przepisał leków (pomimo tego, że na obchodzie ordynator kazał przepisać konkretne leki). Na oddziale aż roi się od opowieści na temat chamstwa i braku kultury osobistej tego pana. Kiedy chciałam zmienić lekarza prowadzącego, nikt nie zadawał dodatkowych pytań, wystarczy powiedzieć że jest się pacjentem dr Krawczyka. W klinice to standard ze doprowadza pacjentki do łez.

Fantastyczny, miły, wzbudzający zaufanie człowiek.

Fantastyczny, miły, wzbudzający zaufanie człowiek.

Pan doktor ma wiedzę na podstawie której szybko wyleczył mnie z choroby ale jego podejście do pacjenta , rozmowa, opis choroby stawia go pod znakiem zapytania czy taki lekarz powinien leczyć ludzi w Klinice Endokrynologicznej,nie polecam go bo można się przy nim nabawić innej choroby np. nerwicy

Pan Doktor jest po prostu chamem! Już nigdy więcej do niego nie pójdę a byłam na prywatnej wizycie. Zapłaciłam, weszłam do gabinetu, pokazałam wyniki (złe wyniki) a on powiedział, że nie są aż takie złe i że prosze przyjść za 3 miesiące. Gdy mówiłam mu o moich dolegliwościach to powiedział, że to nie może być tego przyczyną. Pacjenta traktuje z niższością, jakieś chamskie odzywki. Nie wiem czy jest niedouczony, czy po prostu mu się nie chciało ale ja doczytałam przed wizytą i jak najbardziej moje dolegliwości są tego skutkiem. W gabinecie byłam 3 minuty a 80 zł poszło się...

Przeglądając poprzednie wpisy zauważyłam,że osoby, które były u p.doktora na prywatnych wizytach wystawiły dobre opinie...czemu mnie to nie dziwi. Ja niestety poznałam pana podczas "darmowej" wizyty w szpitalu. To był koszmar, z takim chamstwem nie spotkałam się jeszcze nigdy, mimo,że czasami można powiedzieć o kimś z "państwowej służby zdrowia",że był nieuprzejmy lub niezbyt miły. Ten facet to jakaś pomyłka, zero rozmowy, zrozumienia, tylko pretensje i wyrzuty,że pacjenci są beznadziejni, że przyszłam do niego z błachostką...no pewnie jak chce się mieć dziecko a ma się kłopoty z tarczycą to przecież zawracanie głowy.....a to wszystko za nasze podatki.
Nie tylko nie polecam, szczerze odradzam jeśli nie chcecie żeby Was ktoś dobił i upodlił.