Ten lekarz leczył mnie przez wiele lat. Był świetnym lekarzem i cudownym człowiekiem. Nie mogę w to uwierzyć, że muszę o nim powiedzieć był...

Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwsza przespana noc od 7 miesięcy, silne bóle kręgosłupa przerywały sen.Ortopeda przepisywał silne leki przeciwbólowe.Znajoma poleciła mi Pana doktora i po kilku wizytach czuję się świetnie. Polecam bardzo wszystkim, przesympatyczny lekarz o wielkim sercu. Beata ze Szczecina

Beata ze Szczecina

Cudowny lekarz i człowiek. Szkoda tylko, że nie ma go wśród nas. Będziemy go zawsze ciepło wspominać.

Nie znam lepszego lekarza i czlowieka! Dzieki p.Doktorowi jestem inna osoba, bardzo mi pomógł w życiu.

Ten lekarz naprawdę pomaga!Nie mogłam stać, spać...przez kręgosłup , Pan kruczkowski bardzo mi pomógł.

Kochany Pan Doktor Zbyszek Kruczkowski odszedł po ciężkiej chorobie. Śpij spokojnie.

Do pana doktora przyjechałem z długo leczoną rwą kulszową(rok męczarni).Byłem zgięty w prawą stronę tak że głowa prawie tarłem po ulicy.Diagnoza- trzy wypadnięte kręgi.Dwie wizyty i głowę mam w chmórach.A pan doktor, super człowiek. spokój i ciepło które bije z tego człowieka udziela sie również i pacjętowi.Paweł M

naj lepszy lekarz jakiego znam.MALGORZATA KRAUZ

naj lepszy lekarz jakiego znam.MALGORZATA KRAUZ

Jestem pacjentem P.Zbyszka i gdyby było więcej takich lekarzy to świat był by piękniejszy.Wielu lekarzy mogło by się uczuć od niego kultury oraz cierpliwości do pacjęta.Pan doktor jest bardzo miłą oraz sympatyczną osobą,poprostu dusza człowiek i to nie jest tylko moja opinia.

daw miesiące się męczyłem nie moglem jeździć bolała mnie noga lekarz dawał k etanole 100mg dzień po wizycie jak zero bólu

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Gryfino"?

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino