lekarz Zbigniew Krzyżanek

W sobote 11 Marca 2017 roku okolo 21szej moja mama - 71 letnia kobieta z ogromnym bolem gardla, goraczka i ogolnym zlym samopoczyciem zmuszona byla wybrac sie na dyzur do przychodni lekarskiej. Przyjal ja doktor Krzyzanek Podczas tej wizyty p. doktor nie wysilil sie do najprostszych i niezbednych podczas normalnej wizyty lekarskiej czynnosci jakim jest zbadanie temperatury ciala, zmierzenie cisnienia, sprawdzenie gardla i uszu!!! Podkreslam ze mama praktycznie stracila glos i nie mogla mowic!!! Doktor Krzyzanek nie zajrzal jej do gardla!!! Powiedzial tylko ze nie ma zapalenia pluc, wypisal jakis ...

Podczas tej wizyty p. doktor nie wysilil sie do najprostszych i niezbednych podczas normalnej wizyty lekarskiej czynnosci jakim jest zbadanie temperatury ciala, zmierzenie cisnienia, sprawdzenie gardla i uszu!!! Podkreslam ze mama praktycznie stracila glos i nie mogla mowic!!! Doktor Krzyzanek nie zajrzal jej do gardla!!! Powiedzial tylko ze nie ma zapalenia pluc, wypisal jakis antybiotyk bez podania diagnozy i wyslal jaj do domu!!! Nie do przyjecia, Nie do uwierzenia!!! Calkowicie odradzam wizyt u tego lekarza- zero profesjonalizmu!!!

Miałem nieprzyjemność być jednorazowo pacjentem tego lekarza, jeśli tak można go nazwać. Człowiek wyjątkowo niesympatyczny, gburowaty i całkowicie pozbawiony jakiejkolwiek ludzkiej empatii. Zero diagnozy, zero współczucia. Jak powiedziałem że z powodu mojego stanu (grypa z widocznymi objawami- gardło, uszy, katar, kaszel) potrzebuję zwolnienia lekarskiego do pracy, doktor wyśmiał mnie mówiąc że jak chcę zwolnienie to istnieje coś takiego jak urlop na żądanie. Byłem zmuszony wziąć kilka dni urlopu na żądanie, a zwolnienie lekarskie dostałem tylko na 2 dni. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Na pewno już nigdy się do niego ...

Zero diagnozy, zero współczucia. Jak powiedziałem że z powodu mojego stanu (grypa z widocznymi objawami- gardło, uszy, katar, kaszel) potrzebuję zwolnienia lekarskiego do pracy, doktor wyśmiał mnie mówiąc że jak chcę zwolnienie to istnieje coś takiego jak urlop na żądanie. Byłem zmuszony wziąć kilka dni urlopu na żądanie, a zwolnienie lekarskie dostałem tylko na 2 dni. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Na pewno już nigdy się do niego nie wybiorę, przestrzegłem też przed nim wszystkich członków mojej rodziny.

Ocena ogólna: Lekarz Zbigniew Krzyżanek, jest aroganckim i pozbawionym kultury człowiekiem. Brakuje mu całkowicie empatii, która jest niezbędna w wykonywaniu zawodu lekarza. Traktuje pacjentów „z góry”, nie dopuszczając do swojej świadomości, że „to nie tak być powinno”, że to lekarz jest usługodawcą i powinien się zachowywać adekwatnie do swojej roli wobec pacjenta (a więc płacącego za jego usługę, poprzez NFZ). Agresywnie epatuje też „złotym zegarkiem na ręku”, aż śmieszne! Ocena merytoryczna: Lekarz Zbigniew Krzyżanek nie wykonał jakiejkolwiek usługi medycznej, poza wypisaniem skierowania do lekarza specjalisty. Zero zebrania wywiadu, zero badania ...

Ocena ogólna:

Ocena merytoryczna:

Lekarz Zbigniew Krzyżanek nie wykonał jakiejkolwiek usługi medycznej, poza wypisaniem skierowania do lekarza specjalisty. Zero zebrania wywiadu, zero badania przedmiotowego, diagnozy i zainteresowania pacjentem. Wygląda na to, że „odbębnia tylko pracę w przychodni” i spieszy się do domu…, a pacjent jest dla niego tylko złem koniecznym!

Omijajcie tego "lekarza" szerokim lukiem. To nie jest czlowiek tylko jego atrapa. Musi miec bardzo dobre uklady ze jeszcze pracuje w tym zawodzie. Szczerze odradzam!!!!!!

Omijajcie tego "lekarza" szerokim lukiem.
To nie jest czlowiek tylko jego atrapa.
Musi miec bardzo dobre uklady ze jeszcze
pracuje w tym zawodzie.
Szczerze odradzam!!!!!!