dr n. med. Zbigniew Kudelski

Proktolog, Chirurg ogólny

2,7
2,5
2,2

Wyjątkowo uprzejmy, fachowe porady,od 2007r gdy trafiłam do Niego w ciężkim stanie z powodu zapalenia jelit naprawdę bardzo mi pomógł.Uważam, że jest godny polecenia, a kłamstwem jest oczernianie go za brak fachowości i uprzejmości. W 2007 roku leczył mnie prywatnie w gabinecie na Lwowskiej, obecnie w luxmedzie na Szernera i nadal jest tym samym delikatnym,uprzejmym i kompetentnym lekarzem.Z czystym sumieniem polecam go wszystkim. Jolanta P. z Warszawy

Polecam tego lekarza, mam bardzo poważne problemy z hemoroidami, inni lekarze proktolodzy nawet nie chcieli dokładnie zbadać tylko ograniczyli się do "zajrzenia" lub też do badania "per rectum", natomiast dr. Kudelski zbadał dokładnie używając nawet sondy gdzie obraz był na ekranie i mógł obejrzeć wnętrze odbytu. Wypisuje recepty na leki robione, ponoć najskuteczniejsze, bo ich skład dobiera sam a nie zdaje się na gotowe. Bardzo kulturalny, przed badaniem posmarował palec i sondę żelem znieczulającym, aby zminimalizować dyskomfort. POLECAM!

Trafiłam do dr Kudelskiego przypadkiem- nikt inny nie miał wolnych miejsc. Lekarz niezwykle nieprzyjemny, niedelikatny, badanie pomimo stanu zapalnego i zakrzepu robił na siłę, obrażając mnie i wyśmiewając. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim. W trakcie badania wyłam z bólu, ale doktora nieszczególnie ten fakt interesował. Nigdy więcej do niego nie wrócę i nikomu nie polecam. Wizytę miałam w Spółdzielni Rentgenogów prz ul. Waryńskiego w Warszawie.

W dzisiejszych czasach Pan Doktor Zbigniew Kudelski należy do nielicznej grupy lekarzy, którzy wyróżniają się uprzejmością w stosunku do chorych, olbrzymią wiedzą medyczną zarówno w swojej specjalności, jak i w pokrewnych specjalnościach medycznych, a także bardzo bogatym doświadczeniem. Już na samym wstępie, podczas ustalania terminu wizyty bardzo pozytywnie zaskoczył nas wysoką kulturą osobistą i wrażliwością na stan zdrowia ciężko chorego pacjenta z poza Warszawy. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i otwarty na propozycje terminów dogodnych dla pacjenta. Wyraźnie dało się odczuć, że to pacjent jest w tej sytuacji podmiotem i najważniejszą osobą. Bardzo duże doświadczenie i wiedza Pana Doktora na temat nowoczesnych i skutecznych metod leczenia hemoroidów (metoda Barrona) pozwoliły w dużym komforcie dla pacjenta przebyć trzy zabiegi usunięcia krwawiących hemoroidów. W efekcie koniec problemów z dolegliwościami, bólem i krwawieniem. Tydzień wcześniej ten właśnie pacjent z wieloma innymi poważnymi dolegliwościami chorobowymi został przyjęty do szpitala NFZ z powodu krwotoku z hemoroidów. Po kilku dniach leżenia lekarz szpitalny przepisał olej rycynowy na łatwiejsze wypróżnianie, jako „leczenie”!?. Takie „leczenie” to totalna żenada i żarty z poważnych problemów życiowych pacjentów. W ośrodkach NFZ pacjent i jego problemy zdrowotne nie są przedmiotem zainteresowania tej chorej służby zdrowia. Jedynym kryterium w „leczeniu” jest drastyczne minimalizowanie za wszelką cenę kosztów zabiegów w szpitalach NFZ, oczywiście za cenę zdrowia pacjentów. Praktyka prowadzona przez Doktora Zbigniewa Kudelskiego to przeciwny biegun i inna planeta. Uprzejmość i kultura osobista, etyka lekarska i nadrzędne dobro pacjenta, empatia na pierwszym planie, olbrzymia wiedza i doświadczenie, stosowanie skutecznych metod, właściwe porady i czas dla pacjenta to cechy, które pozwalają z czystym sumieniem polecić Pana Doktora Zbigniewa Kudelskiego każdemu, kto chce skutecznie pozbyć się problemów proktologicznych, a w szczególności hemoroidów. Polecam Pana Doktora Kudelskiego.

Byłem u p.dr Kudelskiego w dniu 27.12.2012r.po przeczytaniu opinii o nim. Mogę stwierdzić z czystym sumieniem ,że jest to lekarz znający swoje rzemiosło.Podczas wizyty był bardzo uprzejmy i wyjaśnił mi wszystko odnośnie moich dolegliwości. Wykonał w dniu wizyty jeden zabieg ,który nie okazał się bolesny /czego się bałem/ a było to usunięcie zakrzepnicy.Czekają mnie jeszcze następne zabiegi u tego Pana ,na które pojadę bez obaw. Polecam wszystkim tego specjalistę ,i proszę nie patrzeć na opinie negatyne ,bo sądzę że są pisane przez jego konkurencję. Cóż jest wart lekarz który tak ...

Byłem u p.dr Kudelskiego w dniu 27.12.2012r.po przeczytaniu opinii o nim.
Cóż jest wart lekarz który tak walczy z kolegą o pacjętów?

Pacjent z Pułtuska

Naprawde chyba te wszystkie głupie komentarze pisze jedna i ta sama stuknięta osoba. Pan Dr. jest bardzo uprzejmy, bardzo delikatnie wykonuje badanie i przyjął mnie w niedzielę! specjalnie przyjechał do gabinetu co nie zrobiłby żaden inny lekarz wiec chyba bardziej wrażliwym na ludzkie cierpienie nie można być, jestem po badaniu (badanie w znieczuleniu) w trakcie leczenia wiec jeszcze nie moge powiedzieć czy zastosowane leki pomogą ale polecam Pana Doktora jako bardzo uprzejmego i rzeczowego specjalistę, wyjaśnił dokładnie co i jak a byłam na wizycie ponad 30 min.

Pan doktor przyjmuje również jako konsultant w gabinecie Butterfly na Nowym Świecie , oferującym między innymi hydrokolonoterapię - zabieg nie uznawany przez medycynę konwencjonalną, takie czyszczenie jelita grubego, przynoszące ulgę w przewlekłych kłopotach z zaparciami, itd. Moja córka niestety od od sześciu lat na wózku,z rzadką chorobą genetyczną, m. innymi z bardzo późno stwierdzoną celiakią ( za późno z naszym osobistym wielkim wysiłkiem!), po różnych terapiach, w tym neurologicznych, na diecie, ma kłopoty z wypróżnieniami,(obstrukcje po latach strasznych tłuszczowych biegunek, organizm ma wycieńczony) chciała skorzystać z tego zabiegu, żeby poczuć ulgę.
Na przekazaną przez sekretarki prośbę pana doktora przyjechałyśmy dwie godziny wcześniej
1/ nie podziękował za to, nawet słowem nie wspomniał...
2/witając się ze mną pocałował mnie w dłoń i obślinił, z córką (niepełnosprawną) się nie przywitał w ten sposób, w ogóle nie dotknął jej ręki ( i dobrze)
3/ mimo, że dzisiaj wcześniej miała badanie proktologiczne - jako konsultant proktolog dotknął jej nie wiadomo po co z zewnątrz tego intymnego miejsca (miało to pewnie potwierdzić jego fachowość)
4/ Zamiast od razu powiedzieć, że ze względu na wyniszczenie córki, a przede wszystkim jej rzadką chorobę, boi się dopuścić ją do tego zabiegu, zaczął upokarzający wykład insynuujący zaniedbania dietetyczne córki w obecnym żywieniu i jako proktolog dopuszczający do hydrokolonoterapii (czyszczenie wodą jelita grubego) wszedł w rolę endokrynologa i dał nam wykład , mimo, że mówiłam, że mamy lekarzy o tej specjalności, no i powiedział, że nie ma sensu robić tego zabiegu...bo córka dzisiaj wcześniej miała już w domu lewatywę ( to ja się zapytałam po co w ogóle oferują takie zabiegi, skoro lewatywa wystarcza)
5/ zaczęło go irytować, że córka ma porobione różne badania, ja wiele wiem i bardzo się staram, wg niego przesadnie
6/ zamiast dopuścić lub nie moją córkę do zabiegu czyszczenia jelita (hydrokolonoterapii) zarzucił mi, że jestem w nią wpatrzona i przesadzam z nadmierną troskliwością i zalecił mi wizytę u ... psychiatry (czyli cudownie przeistoczył się w konsultanta od chorób psychicznych)
7/ kiedy powiedziałam, że nie zapłacę za konsultację, bo to kpiny i dyskryminacja, zadzwonił do właścicielki interesu, wtedy przyznał, że boi się zlecić zabieg, bo się nie zna na przypadku
8/ w obecności dwóch recepcjonistek i pielęgniarki rzuciłam mu sto złotych na biurko ( o 30 więcej, żeby mieć satysfakcję)
On , sprowokowany, zaczął syczeć, żebym wzięła te pieniądze i opuściła lokal razem z "tą swoją córką."
9/ Nie wzięłam pieniędzy, niech sobie weźmie za te kpiny z nas i dyskryminację
10/ Kto mi powie, że w Polsce nie ma dyskryminacji niepełnosprawnych i to również przez lekarzy w wielu przypadkach???
PS w czasie tego "wykładu" na temat celiakii, żywienia, glutenu, tarczycy i mojej głupoty i nieudolności lekarz ten próbował mnie pouczyć, upokorzyć, ośmieszyć,zbyć, dlatego tylko, że jestem matką niepełnosprawnej kobiety na wózku. Od początku nie miał zamiaru dopuścić jej do tego zabiegu,mimo, że po latach biegunek (teraz wiem zwanych "celiakalnymi kryzami") ma zniszczone jelita i na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej obstrukcje i cierpi - chciał się nas pozbyć i to było widać.
Następny esteta, jak niektórzy panowie znani z gazet i telewizji, kiedy skończy nas prześladować zaścianek i kołtuństwo, to przez takie osoby i ich uprzedzenia niepełnosprawni boją się wychodzić ze swoich 4 ścian!

Miałem zakrzep brzeżny odbytu. Byłem u tego lekarza na wizycie w Lux-Medzie (mam pakiet). Podczas wizyta pan doktor Kudelski poinformował mnie, że może mi to usunąć chirurgicznie w prywatnym gabinecie - "wie pan - będzie taniej". Zabieg wykonany prawidłowo, ból tylko przy znieczulaniu. Jeśli chodzi o sam zabieg to nie mam zastrzeżeń, natomiast kierowanie na wizytę do prywatnego gabinetu uważam za trochę nieelegancie (w stosunku do jego pracodawcy tj. Lux-Med). Zrobił swoje, ale nie jest to osoba którą mógłbym polecać.

Kompletny brak zainteresowanie n/t przyczyn problemu, jedyne stwierdzenie "trzeba naciąć i wyczyścić", przy jednoczesnym wręczeniu wizytówki do swojego prywatnego gabinetu oraz próba umówienia się do jego gabinetu na zabieg. Przy dociekaniu, dopytywaniu o celowości zabiegu, sposobie, przebiegu itp. otrzymałem zdawkowe informację. Kompletna strata czasu, omijać go trzeba szerokim łukiem. Wizyta u innego lekarza (Krzysztof Szala) była totalną odmiennością, miła, uprzejma, rzeczowa atmosfera, wszystko załatwione tak jak należy.

Kompletna strata czasu, omijać go trzeba szerokim łukiem.

Są objawy ale nie ważne jest dla Pana doktora skąd się wzięły, zrobił pobieżne badanie i powiedział, że jestem zdrowa. Wytłumaczyć mi nie chciał co się dzieje ze mną i dlaczego tak jest bo z tego co on widzi to wszystko jest prawidłowo. Nie zlecił mi żadnych badań. Duże rozczarowanie