lekarz Zbigniew Kukla

Neurolog

Bardzo pomocny w trakcie leczenia. Kompetentny,wysłucha pacjenta i stara się mu pomóc.Bez problemu wypisuje skierowania na specjalistyczne badania celem postawienia prawidłowej diagnozy.Polecam

Bardzo pomocny w trakcie leczenia.

Chodzę od 14 lat zawsze cierpliwie wysłucha oraz kieruje na badania i znajdzie przyczynę. Gorąco polecam nie leczy przez biurko jak większość.

Lekarz spokojny, trochę introwertyczny ale słucha pacjenta. Widać, że rozumie co się do niego mówi - opisywane objawy i szuka rozwiązania, dokładnie diagnozuje. Jestem zadowolona.

Jestem zadowolona.

Bardzo kompetenty lekarz, jesli potrzeba kieruje na badania a jak przepisuje leki to zawsze działają..jesli neurolog to tylko Dr Kukla!

kompletnie lekarz nic nie zrobił w moim przypadku,nie polecam szkoda czasu i pieniedzy na przepisane przez niego leki które i tak nie pomogły

Kompletny brak podejscia do pacjenta, zero empatii, bezczelny.Od samego początku wizyty byl nieuprzejmy i arogancki,mowil podniesionym głosem i kazał mi sie pospieszyc,krzycząc i pokazując na zegarek 'mam tylko 6min na pacjenta'.Nie polecam

Zero uprzejmości, lekarz, który nic mi nie pomógł i nawet się nie starał, tylko przekreślił możliwość pomocy nie wysłuchawszy mnie nawet minuty...

Arogancja, bezczelność, brak empatii. Lekarz, któremu obce są zasady dobrego wychowania nigdy nie może być godny polecenia

Lekarz z Bożej łaski. Mało kompetentny, arogancki. Nic mi nie pomógł. Żałuję zmarnowanego skierowania. Jestem rozczarowana. Nie polecam, a wszystkie panie przestrzegam przed nim, szczegóły pominę......

doktorek z kreskówki,sam w gabinecie,w poczekalni nawet szczura,kontaktu nie sposób nawiązać,bo emanuje wstrętem do pacjentów,nie umie czytać skierowań na CITO - orzekł,cytuję:"w warunkach gabinetowych nie pomoże","ta wizyta nic nie da" i zamilkł był. WNIOSEK: bez pieniędzy nie daje... głosu

WNIOSEK: bez pieniędzy nie daje... głosu