Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Jestem po zabiegu laserem u doktora, mam "poprawkę" po innym "naczyniowcu", który przed 5 laty nie chciał mi zrobić USG Dopplera przed zabiegiem. Zabieg laserem jest całkiem bezbolesny i dzień po zabiegu przestała mnie boleć noga. Pan doktor Kupis ma dużo empatii i cierpliwości dla każdego pacjenta.U niego jest istotne, że to on jako lekarz jest dla ludzi. Polecam i z żylakiem na drugiej nodze pójdę już tylko do niego. Dziękuje panie doktorze. Godny polecenia na +10 !!!!

Nad wyraz spokojny, uprzejmy i bardzo kompetentny pan doktor. Umie doradzić, wytłumaczył mi o co chodzi z tymi moimi problemami kończyn. Zastosował metode SVS-metoda pary wodnej- już drugi miesiąc mija i jestem bardzo zadowolona.Bóle zniknęły, nóżki aż miło spojrzeć( a były duże"basiory"). Polecam. Poleciła mi koleżanka z pracy, ona miała laserem usuwane. Po zabiegu poszłam spacerkiem do domu, mieszkam niedaleko kliniki w Radomiu.

Polecam Doktora Kupisa, mamie zrobił zabieg kilka miesięcy temu, bezboleśnie, mama zadowolona, nogi nie bolą. Teraz już ja jestem po zabiegu parą wodną-nie bolało i po zabiegu poszedłem do domu. Sprawnie, szybko, bezboleśnie. Jest bardzo dobrze! Dobry specjalista!Podziękowania! Widać, ze ma duże doświadczenie!

Najlepszy specjalista od żylaków, zna się na wszystkich metodach leczenia... Uciekłem z Warszawy, bo tam ordynator w klinice IBIS chciał mnie dosłownie pokroić i unieruchomić na dwa tygodnie. Moja lewa noga wyglądała tragicznie, a po operacji u Doktora Zbigniewa Kupisa po trzech dniach wróciłem do pracy... naprawdę szczerze P O L E C A M!

naprawdę szczerze P O L E C A M!

W 100% mogę polecić doktora Zbigniewa Kupisa. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację laserowego usunięcia żylaków. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Kupis. Zabieg przebiegł bez powikłań. Po 10 dniach wróciłem do pracy w pełni sił. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Witam. Polecam wizytę u tego lekarza. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Empatia, życzliwość dla osoby, która po raz pierwszy znalazł się w stresującej sytuacji. Pan doktor bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie zabiegi. Jest to człowiek pełen poświęcenia, a przede wszystkim dotrzymuje danego słowa. Polecam raz jeszcze!

Witam.
Polecam raz jeszcze!

Witam,z calą odpowiedzialnosią mogę polecic pana doktora,po ostrzyknięciu moich krwinek i grubszych żylek zniknęły przy czym czuję poprawę gdyż mniej bolą mnie nogi i wyglądają lepiej już po pierwszym zabiegu.Na wszystkie moje pytani dostałam wyczerpujące odpowiedzi.Oczywiście dalej będę kontynuować moje leczenie u pana doktora.

Żylak nogi. Wizyta na NFZ dwa razy przełożona z powodu zmian godzin pracy. Drugi raz osobiście powiedział przez telefon, że jak nie zdążę do 17:30 to mnie nie przyjmie, chociaż ma w grafiku pracę do 18:00. Na wizycie nie zrobił nawet szczegółowego wywiadu. Opisał jak długo i inwazyjna będzie operacja na NFZ. Potem opisał jak szybko i bezinwazyjnie będzie zrobić to komercyjnie. Jak powiedziałem, że na NFZ, to dostałem dwie kartki: 1. Skierowanie na USG i 2. Kartę historii choroby. Nic nie powiedział na temat wskazanej w karcie farmakologii, ani kompresoterapii. Przedmiotowe traktowanie z nastawianiem komercyjnym. Odradzam.

Witam. Jestem po pierwszej wizycie u doktora Kupisa i jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. Miły, uprzejmy, bez pośpiechu wytłumaczył na czym polega dany problem oraz jakie metody leczenia można zastosować. Szczerze polecam.

Bardzo niekulturalny człowiek. Nie zbadał, nie zebrał wywiadu, z miejsca stwierdził, że nic mi nie dolega. Wizyta trwała 3 minuty. Wielkie rozczarowanie. Zmuszona byłam pójść do innego lekarza i już jestem po zabiegu, który okazał się niezbędny i pilny. A Pan doktor Kupis powinien pomyśleć nad zmianą zawodu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy "?

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a