Wykonywane badania:

- USG Doppler układu żylnego
- kompleksowa diagnostyka przedoperacyjna niewydolności żylnej

Znajomość języków obcych:
- angielski

Jestem po zabiegu laserem u doktora, mam "poprawkę" po innym "naczyniowcu", który przed 5 laty nie chciał mi zrobić USG Dopplera przed zabiegiem. Zabieg laserem jest całkiem bezbolesny i dzień po zabiegu przestała mnie boleć noga. Pan doktor Kupis ma dużo empatii i cierpliwości dla każdego pacjenta.U niego jest istotne, że to on jako lekarz jest dla ludzi. Polecam i z żylakiem na drugiej nodze pójdę już tylko do niego. Dziękuje panie doktorze. Godny polecenia na +10 !!!!

Już 4 lata po zabiegu, noga jest idealna. Żadnych nawrotow żylaka. Jestem również po zabiegu wyszczuplającym/3 lata/. Wszystko perfekt. Godne polecenia na 200%.

Nad wyraz spokojny, uprzejmy i bardzo kompetentny pan doktor. Umie doradzić, wytłumaczył mi o co chodzi z tymi moimi problemami kończyn. Zastosował metode SVS-metoda pary wodnej- już drugi miesiąc mija i jestem bardzo zadowolona.Bóle zniknęły, nóżki aż miło spojrzeć( a były duże"basiory"). Polecam. Poleciła mi koleżanka z pracy, ona miała laserem usuwane. Po zabiegu poszłam spacerkiem do domu, mieszkam niedaleko kliniki w Radomiu.

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane -laserowe usuwanie żylaków -pstrzykiwanie PRF -Fractora z Inmode Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie. Gorąco polecam!

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane
-laserowe usuwanie żylaków
-pstrzykiwanie PRF
-Fractora z Inmode
Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe
Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie.
Gorąco polecam!

Polecam Doktora Kupisa, mamie zrobił zabieg kilka miesięcy temu, bezboleśnie, mama zadowolona, nogi nie bolą. Teraz już ja jestem po zabiegu parą wodną-nie bolało i po zabiegu poszedłem do domu. Sprawnie, szybko, bezboleśnie. Jest bardzo dobrze! Dobry specjalista!Podziękowania! Widać, ze ma duże doświadczenie!

Najlepszy specjalista od żylaków, zna się na wszystkich metodach leczenia... Uciekłem z Warszawy, bo tam ordynator w klinice IBIS chciał mnie dosłownie pokroić i unieruchomić na dwa tygodnie. Moja lewa noga wyglądała tragicznie, a po operacji u Doktora Zbigniewa Kupisa po trzech dniach wróciłem do pracy... naprawdę szczerze P O L E C A M!

naprawdę szczerze P O L E C A M!

W 100% mogę polecić doktora Zbigniewa Kupisa. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację laserowego usunięcia żylaków. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Kupis. Zabieg przebiegł bez powikłań. Po 10 dniach wróciłem do pracy w pełni sił. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz jestem po zabiegu na żylaki.Jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim .Rzadko można teraz spotkać lekarza z powołania.Bardzo Panu dziękuje .

Wszystkim z całego serca mogę polecić Doktora. Przemiły człowiek, uprzejmy i kompetentny. Takich lekarzy brakuje w Polsce