Wykonywane badania:

- USG Doppler układu żylnego
- kompleksowa diagnostyka przedoperacyjna niewydolności żylnej

Znajomość języków obcych:
- angielski

No cóż nie mogę dać dobrej opinii. Moim celem było usunięcie pajączków na nogach. Po 6 wizytach moje oczekiwania nie zostały spełnione. Na pierwszej wizycie po USG nóg pan doktor powiedział iż nie może się zająć pajączkami gdyż mam niedrożną jedną żyłę od kolana w dół i najpierw tę żyłę trzeba usunąć potem zajmie się kosmetyką czyli pajączkami a nie odwrotnie. Zaproponował usunięcie żyły laserowo za bagatela 3 000 złotych. Ponieważ zdrowie jest ważne wyraziłam zgodę. Na zabieg czekałam tylko kilka dni, potem była wizyta kontrolna. I na tę okoliczność wszystko odbywała się szybko i miło. Kłopoty zaczęły się gdy chciałam umówić wizytę na usunięcie pajączków. Cała sytuacja miała miejsce w Radomiu. Ja mieszkam około 30 km od Radomia więc umawiałam się telefonicznie na podany przez pana doktora numer. Pani z którą rozmawiałam telefonicznie podała mi datę i godzinę wizyty, nawet potwierdziła, ale gdy w tym dniu pojawiłam się na nią okazało się że w ogóle nie nie jestem zapisana. Tak więc straciłam czas i pieniądze na dojazd nadaremnie. W tym dniu pan doktor wyznaczył mi termin następnej wizyty za około 2 tygodnie na usunięcie pajączków. Oczywiście gdy udałam się na kolejną wizytę okazało się że sprzęt nie działa o czym mnie nikt nie uprzedził, tak więc znów straciłam czas i pieniądze na dojazd. Zostałam zapisana na kolejną już łącznie 6 wizytę, sprzęt główny nadal nie działał, pan doktor użył jakiegoś innego nowego sprzętu w celach szkoleniowych. Ja wyraziłam zgodę ponieważ chciałam się pozbyć wreszcie tych pajączków. Zabieg trwał krótko, krótka była moja radość. Po sprawdzeniu nóg w domu nie zauważyłam żadnych efektów, pająki zostały prawie bez zmian. Następnej konkretnej wizyty pan doktor już nie wyznaczył.Tak więc 6 wizyt, strata czasu i pieniędzy a pajączki nie usunięte a przecież o to mi głównie chodziło.

Jestem po zabiegu laserem u doktora, mam "poprawkę" po innym "naczyniowcu", który przed 5 laty nie chciał mi zrobić USG Dopplera przed zabiegiem. Zabieg laserem jest całkiem bezbolesny i dzień po zabiegu przestała mnie boleć noga. Pan doktor Kupis ma dużo empatii i cierpliwości dla każdego pacjenta.U niego jest istotne, że to on jako lekarz jest dla ludzi. Polecam i z żylakiem na drugiej nodze pójdę już tylko do niego. Dziękuje panie doktorze. Godny polecenia na +10 !!!!

Nad wyraz spokojny, uprzejmy i bardzo kompetentny pan doktor. Umie doradzić, wytłumaczył mi o co chodzi z tymi moimi problemami kończyn. Zastosował metode SVS-metoda pary wodnej- już drugi miesiąc mija i jestem bardzo zadowolona.Bóle zniknęły, nóżki aż miło spojrzeć( a były duże"basiory"). Polecam. Poleciła mi koleżanka z pracy, ona miała laserem usuwane. Po zabiegu poszłam spacerkiem do domu, mieszkam niedaleko kliniki w Radomiu.

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane -laserowe usuwanie żylaków -pstrzykiwanie PRF -Fractora z Inmode Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie. Gorąco polecam!

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane
-laserowe usuwanie żylaków
-pstrzykiwanie PRF
-Fractora z Inmode
Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe
Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie.
Gorąco polecam!

Polecam Doktora Kupisa, mamie zrobił zabieg kilka miesięcy temu, bezboleśnie, mama zadowolona, nogi nie bolą. Teraz już ja jestem po zabiegu parą wodną-nie bolało i po zabiegu poszedłem do domu. Sprawnie, szybko, bezboleśnie. Jest bardzo dobrze! Dobry specjalista!Podziękowania! Widać, ze ma duże doświadczenie!

Najlepszy specjalista od żylaków, zna się na wszystkich metodach leczenia... Uciekłem z Warszawy, bo tam ordynator w klinice IBIS chciał mnie dosłownie pokroić i unieruchomić na dwa tygodnie. Moja lewa noga wyglądała tragicznie, a po operacji u Doktora Zbigniewa Kupisa po trzech dniach wróciłem do pracy... naprawdę szczerze P O L E C A M!

naprawdę szczerze P O L E C A M!

W 100% mogę polecić doktora Zbigniewa Kupisa. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację laserowego usunięcia żylaków. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Kupis. Zabieg przebiegł bez powikłań. Po 10 dniach wróciłem do pracy w pełni sił. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz jestem po zabiegu na żylaki.Jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim .Rzadko można teraz spotkać lekarza z powołania.Bardzo Panu dziękuje .

Wszystkim z całego serca mogę polecić Doktora. Przemiły człowiek, uprzejmy i kompetentny. Takich lekarzy brakuje w Polsce

Witam. Polecam wizytę u tego lekarza. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Empatia, życzliwość dla osoby, która po raz pierwszy znalazł się w stresującej sytuacji. Pan doktor bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie zabiegi. Jest to człowiek pełen poświęcenia, a przede wszystkim dotrzymuje danego słowa. Polecam raz jeszcze!

Witam.
Polecam raz jeszcze!