Wykonywane badania:

- USG Doppler układu żylnego
- kompleksowa diagnostyka przedoperacyjna niewydolności żylnej

Znajomość języków obcych:
- angielski

Specjalista najwyższej klasy. Moja noga po operacji żylaków wygląda doskonale. Nie czuję żadnych bóli i mrowień. Czuję się wybornie. Dziękuję za wszelkie objaśnienia i informacje na temat moich problemów i metody laserowej zastosowanej w moim przypadku.

Profesjonalny lekarz, konkretny, komunikatywny, pełen empatii i zaangażowania. Nie boi się wyzwań. Odpowiedzialny i terminowy. W czasie trudnego zabiegu, czułam się w pełni bezpieczna. Dla mnie jest wzorem lekarza. Dziękuję Panie Doktorze

Świetny lekarz, oby takich było więcej! Doktor podczas wizyty cierpliwie bada, słucha pacjenta, stawia diagnozę i jest bardzo ludzki w podejściu do chorego.

Pan Doktor Kupis przeprowadził u mojej mamy zabieg usunięcia żylaków przy wykorzystaniu lasera oraz pary wodnej. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji, chociaż mama w dniu zabiegu kończyła 80 lat. Dolegliwości bólowe, w tym uciążliwe skurcze nocne, ustąpiły już po trzech dniach. Pozostały tylko drobne ślady, które systematycznie się wchłaniają. Mama jest w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu leczenia. Pan Doktor na wszystkich wizytach był życzliwy i zaangażowany, dokładnie badał i interesował się stanem zdrowia mojej mamy. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za pomoc i polecamy innym pacjentom!

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za pomoc i polecamy innym pacjentom!

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w swojej pracy, a to bardzo ważne w zawodach medycznych. Lubi to co robi :) Jestem bardzo zadowolona ze wybrałam Pana ...

Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w swojej pracy, a to bardzo ważne w zawodach medycznych. Lubi to co robi :) Jestem bardzo zadowolona ze wybrałam Pana Zbigniewa do zajęcia się moim schorzeniem.
Z czystym sumieniem polecam.

Już 4 lata po zabiegu, noga jest idealna. Żadnych nawrotow żylaka. Jestem również po zabiegu wyszczuplającym/3 lata/. Wszystko perfekt. Godne polecenia na 200%.

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane -laserowe usuwanie żylaków -pstrzykiwanie PRF -Fractora z Inmode Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie. Gorąco polecam!

Pełen profesjonalizm! Miałam wykonywane
-laserowe usuwanie żylaków
-pstrzykiwanie PRF
-Fractora z Inmode
Efekty pojawiły się szybko i co ważniejsze są bardzo trwałe
Lekarz w pełni kompetentny, wykonuje swoją prace bardzo starannie i sumiennie.
Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz jestem po zabiegu na żylaki.Jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim .Rzadko można teraz spotkać lekarza z powołania.Bardzo Panu dziękuje .

Wszystkim z całego serca mogę polecić Doktora. Przemiły człowiek, uprzejmy i kompetentny. Takich lekarzy brakuje w Polsce

Polecam Doktora Kupisa, mamie zrobił zabieg kilka miesięcy temu, bezboleśnie, mama zadowolona, nogi nie bolą. Teraz już ja jestem po zabiegu parą wodną-nie bolało i po zabiegu poszedłem do domu. Sprawnie, szybko, bezboleśnie. Jest bardzo dobrze! Dobry specjalista!Podziękowania! Widać, ze ma duże doświadczenie!