Wykonywane badania:

- USG Doppler układu żylnego
- kompleksowa diagnostyka przedoperacyjna niewydolności żylnej

Znajomość języków obcych:
- angielski

Najlepszy specjalista od żylaków, zna się na wszystkich metodach leczenia... Uciekłem z Warszawy, bo tam ordynator w klinice IBIS chciał mnie dosłownie pokroić i unieruchomić na dwa tygodnie. Moja lewa noga wyglądała tragicznie, a po operacji u Doktora Zbigniewa Kupisa po trzech dniach wróciłem do pracy... naprawdę szczerze P O L E C A M!

naprawdę szczerze P O L E C A M!

W 100% mogę polecić doktora Zbigniewa Kupisa. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację laserowego usunięcia żylaków. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Kupis. Zabieg przebiegł bez powikłań. Po 10 dniach wróciłem do pracy w pełni sił. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz jestem po zabiegu na żylaki.Jestem bardzo zadowolona ,polecam wszystkim .Rzadko można teraz spotkać lekarza z powołania.Bardzo Panu dziękuje .

Wszystkim z całego serca mogę polecić Doktora. Przemiły człowiek, uprzejmy i kompetentny. Takich lekarzy brakuje w Polsce

Witam. Polecam wizytę u tego lekarza. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Empatia, życzliwość dla osoby, która po raz pierwszy znalazł się w stresującej sytuacji. Pan doktor bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie zabiegi. Jest to człowiek pełen poświęcenia, a przede wszystkim dotrzymuje danego słowa. Polecam raz jeszcze!

Witam.
Polecam raz jeszcze!

Witam,z calą odpowiedzialnosią mogę polecic pana doktora,po ostrzyknięciu moich krwinek i grubszych żylek zniknęły przy czym czuję poprawę gdyż mniej bolą mnie nogi i wyglądają lepiej już po pierwszym zabiegu.Na wszystkie moje pytani dostałam wyczerpujące odpowiedzi.Oczywiście dalej będę kontynuować moje leczenie u pana doktora.

Żylak nogi. Wizyta na NFZ dwa razy przełożona z powodu zmian godzin pracy. Drugi raz osobiście powiedział przez telefon, że jak nie zdążę do 17:30 to mnie nie przyjmie, chociaż ma w grafiku pracę do 18:00. Na wizycie nie zrobił nawet szczegółowego wywiadu. Opisał jak długo i inwazyjna będzie operacja na NFZ. Potem opisał jak szybko i bezinwazyjnie będzie zrobić to komercyjnie. Jak powiedziałem, że na NFZ, to dostałem dwie kartki: 1. Skierowanie na USG i 2. Kartę historii choroby. Nic nie powiedział na temat wskazanej w karcie farmakologii, ani kompresoterapii. Przedmiotowe traktowanie z nastawianiem komercyjnym. Odradzam.

Witam. Jestem po pierwszej wizycie u doktora Kupisa i jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. Miły, uprzejmy, bez pośpiechu wytłumaczył na czym polega dany problem oraz jakie metody leczenia można zastosować. Szczerze polecam.

Polecam wizyty u tego lekarza. Pan Doktor jest skutecznym fachowcem w swojej dziedzinie (chirurgii naczyń). Bardzo mi pomógł w wydawałoby się źle rokującym przypadku (oceny dwóch innych specjalistów). Ponadto odebrałem Jego bardzo pozytywne, pełne empatii i cierpliwości nastawienie do mojej osoby i mojego problemu.