lekarz Zbigniew Kurzyca

Alergolog

Wspaniały Lekarz, bardzo kompetentny, zna się na rzeczy, jest bardzo miły wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo życzliwy dla pacjentów, traktuje ich jak ludzi równych sobie a nie jak kolejny numer w NFZ.

Życzliwy, słucha, notuje, odpowiada na pytania. Kieruje na dodatkowe badania. Nie naciąga na kasę. Polecam.

Polecam! Bardzo dobry lekarz. Z córką chodzę już od 5 lat. Lekarz zawsze wszystko wytłumaczy, jest przy tym życzliwy i uśmiechnięty. Każdy lekarz powinien taki być.

bardzo dobry lekarz godny zaufania serdecznie polecam

bardzo dobry lekarz godny zaufania serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek. Moje dzieci są pod opieką pana doktora od 7 lat. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza, zwłaszcza "państwowo". Gdy nie wiedziałam co jest mojemu dziecku i dlaczego wciąż choruje, na moje szczęście trafiłam do niego, chociaż dziecko było pod opieką innego specjalisty( który traktował je bardzo przedmiotowo, jako kolejny przypadek medyczny, a z wizyt 5 min nic nie wynikało.)Nie spotkałam wcześniej tak dokładnego, kompetentnego i "rzeczowego" lekarza. Nie spotkałam się z tym wcześniej, że ktoś stara się tak bardzo w przychodni.Wychodząc z gabinetu zawsze mam przekonanie, że moje dziecko jest pod opieką prawdziwego fachowca, który dba o wszystko i leczy naprawdę nie "od wizyty do wizyty" - a w taki sposób, że wiem co zawsze mam robić, bo wszystko dostaję dokładnie napisane. Nie ma drugiego takiego, a przynajmniej ja nie spotkałam. Ania L.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Opole"?

SP ZOZ "Śródmieście"

Kielecka 12/16
45-319 Opole

ulica Ozimska 19
45-057 Opole
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole