prof. Zbigniew Kwias

Urolog

2,4
2,9
2,6

Niezrównany fachowiec i specjalista. Specyficzne poczucie humoru, które, jak sądzę po opiniach zamieszczonych przez innych pacjentów (albo nieudolną konkurencję) jedni akceptują i lubią, a inni nie. Profesor Kwias to taki troszkę Dr House.

Bardzo miły i sympatyczny specjalista, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dokładnie tłumaczy chorobę i przebieg jej dalszego leczenia. Z szacunkiem odnosi się do pacjenta, bardzo ludzki człowiek. Szkoda tylko że jest tak trudno uchwytny na oddziale urologii.

Stary, zgorzkniały pierdziel. Zła diagnoza, zła kwalifikacja a pacjent cierpi... Proszę się opanować PANIE!

Pan prof. Zbigniew Kwias , to wspaniały człowiek, i profesjonalista , niezmiernie troskliwy i wzbudzający ogromne zufanie .

Gdy czytam opinie tych, co dają Panu profesorowi Kwiasowi 1 - 2 pkt to niech ci malkontenci idą się leczyć na swoim terenie i niecha tam czekają na rychłą śmierć. O profesjonaliźmie Pana profesora niech świadczy fakt, że do Niego zjeżdżają pacjenci z całej Polski, o czym przekonała się moja żona, której Pan profesor przedłużył życie o 7 lat. Jestem mieszkańcem Legnicy i pojechaliśmy z żoną do Wrocławia do jednego 'pana doktora', który cieszył się dobrymi wynikami w pracy, a to przede wszystkim z wykonywania łatwych operacji, dał żonie 3 - 6 m-cy życia, powiedział to najbliższym członkom rodziny. Zdobyliśmy telefon do Pana profesora i udaliśmy się do Niego. Przyjął nas serdecznie i podjął się operacji usunięcia nerki bez użycia krwi (jesteśmy świadkami Jehowy). Przeprowadził embolizację i wykoanał operację. Następnie skierował nas do dalszego leczenia i tylko dzięki Niemu żona mogła być leczona tak jak była leczona. Nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi o odnoszenie się do pacjentów to do żony zwracał się po imieniu i nazywał ją 'grzeczną dziewczynką' co ja nie uważam bezczelne lecz przyjacielskie. Stąd moja bardzo pozytywna opinia i gdzie tylko mogę to polecam Pana profesora Kwiasa jako osobę bardzo kompetentną.

DR.Kwias jest osobą nadzwyczajnie nie uprzejmą, traktuje poniżająco pacjentów. Z pewnością nie poleciłabym go nikomu znajomemu. Jego sposób komunikowania i zwracania sie do człowieka jest porażająco bezczelny.

Być może dla kogoś nie jest ważne kto się nim zajmie w szpitalu i nie musi też wiedzieć - jak zwierzę prowadzone na rzeź co będzie operowane i dlaczego. Ja jednak wolę wiedzieć i tego wymagam płacąc za wizytę prywatną. Nie otrzymałem w zamian nic. To że profesor nie ma czasu dla wszystkich - nic mnie nie obchodzi. Ale to, że nie ma czasu dla mnie, skoro mu płacę - to uż inna para kaloszy. Ja szczerze odradzam!

Dziwią mnie opinie negatywne na temat Profesora. Leczyłem się w szpitalu przy Szwajcarskiej. Profesor to specjalista wysokiej klasy - jeżeli mówi "że wie co robi" to po wyleczeniu mnie stwierdzam że ma rację. Mówicie że mało czasu poświęca pacjentowi - to policzcie sobie ile pacjentów się przewija przez oddziały Urologii, ile jest wykonywanych zabiegów, operacji itd. i na tej podstawie można obliczyć czas jaki mu zostaje: NIE MA GO ZA WIELE!!! Wiem, że każdy z nas chciałby aby traktowano go jak Nr 1, ale ludzie - najważniejsze jest aby doprowadzono nas do zdrowia a nie pocieszano i tłumaczono. Jeśli chcecie wiedzieć wszystko o swojej chorobie to jest wiele możliwości zebrania informacji np: fachowa literatura, internet lub (będę złośliwy) studia!!!!! Pozdrawiam całą Urologię z Profesorem na czele oraz wszystkich pacjentów.

Określenie tego pana mianem konowała nie oddaje jego podejścia do pacjenta. Kompletny brqakkomunikacji i zrozumienia. Pan profesor doszedł do tego etapu, że nie musi już zniżać się do poziomu pacjenta a jesli to komuś nie odpowiad to wynocha. Życzę by tak był potraktowany w przyszłości jak potraktował mojego Ojca. Okrucieństwo i żądza mamony oraz samouwielbienie cechują tego lekarza.

Nieprzyjemny i odpychający. Od profesora oczekiwałem wiedzy zachowania na poziomie a nie głupich komentarzy i dowcipów poniżej krytyki, którymi usiłuje maskować niewiedzę. Udałem się po pomoc do profesora urologii a otrzymałem zdawkowe rady i receptę, której nawet nie wykupiłem (ten lek zażywałem już wcześniej bez efektu i o tym mówiłem). Widać, że dawno zaprzestał aktualizacji wiedzy, bo w internecie nawet można znaleźć więcej wiadomości na temat choroby i leczenia. Wstyd i pogrom. Jak w ogóle może jeszcze przyjmować???