lekarz Zbigniew Kwiecień

2,5

Pan doktor potrafi godzinę przyjmować pacjentkę, tłumaczyc zawiłości medyczne po trzy razy, szkoda tylko , że sam nie ma o nich pojecia. Przepisuje leki, które okzaują sie nie byc na to schorzenie o którym godzine tłumaczył- dowiedzioałam sie po konsultacji u dwóch innych lekarzy.więc to, że jest miły i rozmawia z pacjentką to strata czasu. Byłam kilka razy i ani razu nie pomógł mi. Nawet twierdził , po kilku wizytach , że nie moge mieć dzieci. Jestem matka trzyletniej dziewczynki.

Źle postawiona diagnoza. Powiedział na podstawie badań że jestem w 6 tygodniu ciąży. Tydzień później dostałam spóźniony okres.

byłam u tego pana tylko raz , to było jak mialam 18 lat, chcialam zeby przepisał mi tabletki antykoncepcyjne , powiedział ze musi mi zrobic cytologie , zgodzilam sie , wszystko było by ok tylko powiedzial ze musze zaplacic ,nie pamietam juz ile , ale policzył mnie jakbym była u niego prywatnie --- A ZAZNACZAM BYŁAM W PRZYCHODNI - WTEDY BYŁAM GNOJKIEM I ZAPLACILAM BEZ SZEMRANIA,TERAZ CZŁOWIEK NABRAŁ NIECO ROZUMU I ZARAZ BYM SIE ODEZWAŁA.. JESZCZE NIE SPODOBAŁO MI SIE TO ZE NIE PATRZAŁ NA MNIE TAK JAK NA PACJENTKE , WIECIE CHYBA O CO CHODZI , I NA PRAWDE NIC SOBIE NIE WYMYSLAM !!!

Lekarz dobry, ale na wypisanie recepty... W moim przypadku podczas badania był bardzo niedelikatny. Mówiłam, że boli, żeby przestał to stwierdził "no a jak sobie pani to wyobraża?!" i dalej pchał rękę. Po wszystkim więcej nasłuchałam się jak należy czyścić basen (złapałam grzyba na basenie) a nie o tym jak się leczyć. Poza tym jego komentarze w wielu momentach były bardzo zbędne, szczególnie te na temat mojego życia seksualnego... Osobiście nie polecam...

Byłam z racji wykonania testu na Chlamydie (w przychodni na Michałowskiego wykonują odplatnie 45zł, również dr Kowalski). Wizyta bardzo sympatyczna, poza pytaniami o chlamydie poruszyłam temat antykoncepcji - dr Kwiecień przedstawił mi 3 rożne warianty sugerując zmianę dotychczasowego leku (Tabletki Regulon) na coś słabszego (tabletki o mniejszej zawartości homronów tzn 24+4) - oraz tematu nawracających zakażeń itp. Dr Kwiecień na każde pytania odpowiadał wyczerpująco i dokładnie - wizyta trwała 30 minut prawie :) Ogólnie bardzo pozytywnie nastawiona wyszłam i wyczerpująco poinformowana. Następnego dnia byłam z wynikami z testu ponownie. Wyszedł dodatni - tak samo jak poprzedniego dnia Dr dokładnie wytłumaczył co i jak (zwracając uwagę na równoczesne leczenie partnera - co prawdę mówiąc mimo że powinno być normą u innych lekarzy u których byłam była ta informacja pomijana - np. przy zwykłym zakażeniu drożdżakami.) Po 2 wizytach jestem naprawdę zadowolona. Będę do niego na pewno chodzić.

Byłam mile zaskoczona. Nie spodziewałam się, że lekarz w przychodni będzie tak miły i poświęci mi tyle czasu. Nie czułam się skrępowana, wizyta przebiegała dobrze. Wszystko ok.

Byłam w 12 tygodniu ciąży i zaczęłam obficie krwawić, wystraszyłam się że straciłam dziecko. Wylądowałam w szpitalu, po wyjściu ze szpitala poszłam do niego,a on z tekstem, że " trzeba było nie panikować zwykłe krawawienie rozeszłoby się po kościach". Zmroziło mnie! Stanowczo nie polecam!