prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Polecam dr Giedrojcia za profesjonalizm, efekty jego pracy są świetne i dzięki rzetelnym konsultacjom - zgodne z moimi oczekiwaniami(powiększenie piersi). Jeśli ktoś oczekuje operacji na najwyższym poziomie, jest to najlepszy wybór! Warto wspomnieć, że metoda, którą oferuje dr Giedrojć pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu powiększonego biustu, dodatkowo rekonwalescencja po operacji trwa około tygodnia - tak było w moim przypadku, po tygodniu mogłam wrócić do pracy. Szczęśliwa! Polecam!!!!

Dwa miesiące po operacji powiększenia piersi jestem bardzo zadowolona z efektu, doktor Giedrojć to wybitny specjalista i fachowiec z intuicyjnym podejściem, miałam jednocześnie powiększenie w jednej i podniesienie z powiększeniem w drugiej piersi, wszysttko udało się przy jednej operacji, efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Jeśli ktoś się zastanawia to serdecznie polecam dr Giedrojcia i Klinikę w Białymstoku.

Witam,niespełna miesiąc temu,poddałam się zabiegowi powiększenia piersi, który wykonał dr Giedrojć. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu.Serdecznie polecam Pana doktora wszystkim, którzy chcieliby poprawić swoja urodę. uważam,że jest wspaniałym utalentowanym, człowiekiem stworzonym do tego rodzaju pracy.Profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i fantastycznie uwrażliwiony na piękno. pozdrawiam i dziękuje Monika

Polecam lekarza. Operacja małżowin usznych przebiegła bardzo szybko, niecała godzina i uszy były zrobione. Jestem 3 tygodnie po operacji uszy coraz lepiej wyglądają i już mi nie odstają. Sam doktor jest bardzo pewny siebie, zabiegi robi swoją techniką co daje oszczędzony czas głównie. Generalnie cieszę się, że mnie operował.

DrGiedrojc jest przeuroczy.Lek i strach pacjentki przed zabiegiem rozladowuje zartujac i opowiadajac anegdoty'Jest profesjonalista .Posiada ogromna wiedze z zakresu chirurgii plastycznej;Korekte powiek wykonal szybko i bezbolesnie.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim pragnacym poprawic swoja urode.Personel pomocniczy tez jest super.Panie pielegniarki sa mile i kompetentne.Dziekuje

Wszystkim polecam dr Z.Giedrojcia, a przy okazji szpital OMEDA w Białymstoku, gdzie jest cudowny i kompetentny personel. Dr Giedrojć zoperował mi nos- jestem zachwycona wynikiem! to był mój największy kompleks, a teraz jestem dumna z efektu operacji i bardzo wdzięczna panu doktorowi! Białostoczanka

robilam piersi u doktora jestem bardzo zadowolona z rezultatu to wspanialy lekarz polecam go karzdemu moje cycuszki wygladaja cudnie a opieka w klinice super bardzo mile pielegniarki sa na kazde zawolanie

Witam. jakiś czas temu zastanawiałam się nad korekcją warg sromowych. Początkowo się krępowałam nawet zadzwonić do kliniki, ale przełamałam swój strach i poszłam na wizytę. Okzało się, ze nie potrzebnie się obawiałam. Mało jest specjalistów w tej dziedzinie, ale znalazłam takiego, który mnie zrozumiał i wysłuchał. Bałam się również bólu. Jednak zabieg był wykonany w znieczuleniu miejscowym, całkowicie bezbolesny jedynie z dwudniowym dyskomfortem po zabiegu. W tym czasie odczuwałam ból, a samo "delikatne" miejsce było opuchnięte. Jednak efekt końcowy był znakomity i całkowicie spełnił moje oczekiwania! Dlatego wszystkim polecam doktora Zbigniewa Giedrojć-Juraha i dziękuję za troskliwą opiekę ;)

Najlepszy lekarz na jakiego mozna trafic. Profesjonalny pod kazdym wzgledem. Moim zdaniem jeden z najlepszych na swiecie. Moje piersi sa cudowne :) a powieki gorne wyladaja super. Dziekuje Doktorze. Jest Pan THE BEST

Człowiek-Anioł!Wspaniały,niezwykle doświadczony specjalista!

Człowiek-Anioł!Wspaniały,niezwykle doświadczony specjalista!