prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Rozległa wiedza, doswiadczenie i niezwykłe poczucie estetyki. Powiekszyłam piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jesli w przyszłosci zdecyduje sie na jakas zmianę w swoim wyglądzie, na pewno wybiorę dr.Giedrojca.

Nazywam sie Helga jestem niemka w polsce urodzona.Przez sympatie do polski pozwolilam sobie zrobic korekcje nosa w jednej z najbardziej renomowanej klinice w Warszawie.MAKABRA.przez rok nie moglam pracowac.Przez internet znalazlam nazwisko polaka mieszkajacego w holandii dr.Giedrojcia ktory tez wykonuje operacje w polsce.Z sercem na ramieniu pozwolilam jemu zkorygowac to co mnie w warszawie zepsuli.FANTASTYCZNY wynik jestem szczesliwa,ma zlote rece.Polecam wszystkim.

Miałem korygowane górne powieki pięć lat wcześniej.Jestem w 100%usatsfakcjonowany.Polecam tego lekarza !!

Od kiedy chciałam powiększyć sobie piersi, zebrałam dużo informacji o chirurgach plastykach. Największe zaufanie wzbudził we mnie Dr Giedrojć, i to do niego postanowiłam się zgłosić. Efekt po zabiegu jest śliczny. Moje piersi wygladają dokładnie tak , jak to sobie wymarzyłam!!! Dziękuję Panie Doktorze.

Niezwykły człowiek. Świetnie doradza. Jeżeli chciałabyś poprawić np.kształt policzków a Pan Doktor swoim fachowym okiem uzna że nie ma takiej potrzeby to w grzeczny sposób wyperswaduje tobie ten pomysł.To samo dotyczy zastrzyków z botoxu.Ty chcesz i tu i jeszcze tam. Nasza kobieca estetyka nie zna granic. Zapewniam cię, że wstrzyknie ci ten środek tylko tam gdzie on jest naprawdę niezbędny. Na pewno nie wydasz u niego niepotrzebnie pieniędzy. A z Jego pracy będziesz zadawolona. Gwarantowane!