lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

Jestem bardzo niezadowolona, po wizycie u dr Leszczyńskiego. Poszłam do dr po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy, ale nie wiem czy w wolnych chwilach nie wypisuje ich jednak pani z rejestracji... Doktor na pierwszy rzut oka wydaję się miły, ale już po dłuższej chwili widać że to jest tylko udawane. Jak dla mnie to gabinet jest kiepsko wyposażony, narzędzia są bardzo primitywne. Dr zbadał mnie dokładnie, długo, po czym zaczął się monolog, a nie dialog z pacjentem. Dr nie odpowiada na zadawane pytanie, dopiero gdy pacjent zadaje je drugi raz, wyraźnie ...

Doktor na pierwszy rzut oka wydaję się miły, ale już po dłuższej chwili widać że to jest tylko udawane. Jak dla mnie to gabinet jest kiepsko wyposażony, narzędzia są bardzo primitywne. Dr zbadał mnie dokładnie, długo, po czym zaczął się monolog, a nie dialog z pacjentem. Dr nie odpowiada na zadawane pytanie, dopiero gdy pacjent zadaje je drugi raz, wyraźnie domagając się odpowiedzi, pytanie które mu się nie podobają traktuje śmiechem i w sposób lekceważący. Kilka lat temu ubiegałam się o operacje krzywej przegrody nosowej, zrobiono mi wtedy badania i powiedziano , że ten zabieg mi się z NFZ nie należy, bo wada jest mała, dr stwierdził że wada jest duża i że żaden laryngolog nie mógł mi tak powiedzieć, było to bardzo lekceważace z jego strony, bo gdybym wtedy dostałe te refundację to już dawno byłabym po zabiegu przegrody. Tyle tylko że dr nie był chetny żeby dać takie skierowanie, ale był bardzo chetny żeby zoperować to za pieniądze u niego. Pod koniec wizyty dr nie miał wydać reszty z 100zł, powiem szczerze że już mi się to kiedyś zdarzyło w gabinecie prywatnym i wtedy dr wydał na swoją niekorzyść, bo tego wymaga kultura i chęc pozyskanie klienta oraz zrobienia dobrego wrażenia, dla dr widocznie nie było to do przeżycia żeby stracił te pare złotych, wydał 10 zł i wizyta zamiast 80 zł kosztowała mnie 90 zł. Wielki minus.

Byłam u tego lekarza około połowy w 2007 r.,stąd koszt wizyty chyba był taki jak podaję. Jestem osobą z problemami tzw. laryngologicznymi i co jakiś czas mam zatoki na tle alergicznym a wtedy dołączył się inny problem. Interniści się nie sprawdzają jak mnie te problemy raz na jakiś czas dopadną, a laryngolodzy też na NFZ za wiele nie działali. Doktor Leszczyński przyszedł do gabinetu z 15 min wczęniej, ja byłam pierwsza, i przyjął mnie punktualnie, co już u innych lekarzy różnie bywa, był miły, dał rachunek za wizytę, bez proszenia, zwykle nie proszę o to nawet,ustawił mi lecznie, dał odpowiednią szczepionkę, i pózniej już o jej kolejną dawkę prosiłam państwowego lekarza, także jedną wizytą u niego załatwiłam to, że do dziś a już trochę minęło moje problemy się nie odezwały, a nawet wcześniejsze drapania w gardle teraz odpukać jakoś zanikły. Nie wiem skąd zła opinia, zanm wiel ludzi co chodzi do tego lakrza i są zadowoleni. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że mógł być nie miły i niefachowy, andyo nie rozmwiał zpacjentem, mnie jak pamiętam wyczerpująćą wszytsko wyajśnił i zadbał o przpisanie wszlkich potrzebnych mi wtedy leków, niczego nie zlekceważył.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Córka miała wycinane migdały podniebienne i trzeci, ale najpierw było roczne leczenie, bo myśleliśmy że uda się zmniejszyć migdały lekarstwami. Zabieg wykonywany był w Chirmedzie i opinie wystawiam również pozytywną. Zabieg wykonywał dr Leszczyński. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

Polecam w 100% tego lekarza. Fachowy, kompetentny i uprzejmy. Był to pierwszy laryngolog, który w ogóle mnie wysłuchał, jedyny, który zbadał, jedyny ciekawy rozwiązania problemu, jedyny, który zdiagnozował co mi jest i jedyny, który nie powiedział mi "Taka Pani uroda, że nie oddycha Pani przez nos i mówi przez nos przez 28 lat". Obecnie jestem po operacji usunięcia 3 migdałka z nosa i wreszcie przestałam oddychać ustami.

Byłem u dr Zbigniewa Leszczyńskiego "z uchem" i jestem w pełni zadowolony z wizyty. Wszystko dokładnie objaśnia, i tak naprawdę mimo że wcześniej byłem u kilku laryngologów to dopiero od dr Leszczyńskiego doczekałem się pełnej informacji o tym co mi dolega i co dalej. Naprawdę szczerze POLECAM tego lekarza. Aha! I jeszcze jedno. Otrzymałem rachunek! :-) Powinno to być normą, a jednak dopiero tu otrzymałem go po raz pierwszy. Za wizytę wziął 70 zł. (styczeń 2009 r.) Poniżej informacje z pieczątki na rachunku: Prywatna Praktyka Lekarska specjalista laryngolog lek. med. ...

Poniżej informacje z pieczątki na rachunku:
Prywatna Praktyka Lekarska
specjalista laryngolog
lek. med. Zbigniew Leszczyński
Gabinet oraz wizyty domowe
Opole, ul. Książąt Opolskich 48-50
(na Rondzie), tel. 077-453-17-69.

PS. Jedyny minus to lokalizacja przychodni. Niedaleko wejścia stoją obiboki (pijaczki) i źle im z oczu patrzy.

Usunąć migdałki to diagnoza po pierwszej wizycie u innej pani doktor.Powiedziałam "NIE"i dobrze bo pan doktor nie postawił takiej samej diagnozy...Wyleczył mojej córce zatoki.Są lekarze i współwłaściciele klinik którzy chcą tylko zarobić.Polecam pana doktora i dziękuje mu za zdrowie córki bez zbędnych zabiegów.

Jest jedynym laryngologiem w Opolu, który potrafi mi pomóc. Zobaczył chorobę, której inni nie widzieli, i umie jej skutecznie zaradzić. Leczy kompleksowo, nie ma pola widzenia ograniczonego wyłącznie do gardła. Od 15 lat jest mi do życia (a przynajmniej do zdrowia) koniecznie potrzebny. Poleciłam Go innym, też już na stałe został ich lekarzem ( i ich dzieci). Dziękuję Panu Doktorowi przede wszystkim za Jego kompetencje, zaangażowanie i bardzo miły, naturalny sposób bycia. Życzę Mu wszystkiego najlepszego we wszystkim (i żeby pacjenci jak najrzadziej puszczali Mu pawia na krawat :)

Dr Leszczyński został mi polecony i to był strzał w 10! Już umówiłam córcię na kolejna wizytę. Lekarz kompetentny, uprzejmy, jasno i klarownie wyjaśnia co dolega dziecku, dlaczego takie leczenie, a nie inne. Córka często choruje na ucho i pomocy szukam właśnie u pana doktora. Co mnie jeszcze mile zaskoczyło, to po zakończeniu wizyty lekarz natychmiast wypisał rachunek, a nie tylko kasa w kieszeń i chodu. Wizyta nie była tania, ale czuję się usatysfakcjonowana i rzetelnie poinformowana. No i pan doktor ma podejście do dzieci:-) To ważne!

W życiu nie spotkałem się z tak dobrą obsługą lekarską. Ten laryngolog jest wzorem. Jego rady sięgają nawet ponad zakres laryngologii. Wystawia nawet rachunek, co w prywatnych usługach lekarskich jest rzadkością.

Polecam leczenie się u Pana doktora Leszczyńskiego - bardzo pomógł mi w zeszłym roku, gdy trzeba było usunąć 3-go migdałka mojej córeczce (4 latka) - miała już bezdechy co było efektem leczenia przez innego laryngologa. We Wrocławiu i okolicach miejsce w szpitalu było dopiero za 2 miesiące - u Pana doktora czekałam 4 dni. Do dziś jeździmy do doktora w celu kontroli i nie przeszkadza nam odległość - mieszkamy niedaleko Wrocławia. Każdemu z mojego otoczenia polecam Pana doktora, bo takich lekarzy to ze świecą szukać.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

ulica Książąt Opolskich 48-50

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole
Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole