Zbigniew Lewandowski

1,8
2,2
2,2
1,7

kiedy ten Pan przejdzie na emeryturę?skandal,pytać nie można.wykonać zalecenia i za dwa miesiące powtórka z rozrywki.czy w tym miasteczku jest jakiś onkolog?nie polecam.

brak słów.3minuty na pacjętkę,horror!!!!!!!!!!!!!a pani od rejestracji i pomocy ważniejsza od cara i lekarza o pacjentach nie wspomnę.Trzeba szukać innego onkologa, jak chcę się żyć.

Wg mnie jest to ANTYLEKARZ!!! Powienien zalozyc ubojnie zwierząt a nie leczyc ludzi. Jest chamski, arogancki i zachowuje sie jak sadysta- grzebie w ranach bez znieczulenia i jeszcze sie dziwi ze kogos to boli!!! zdecydowanie odrazam!!!!

Lekarz beznadziejny. Odradzam państwo w 100%. Jesli chodzi o ludzi z nowotorem to doktor Lewandowski nie posiada wystarczającej wiedzy. Moj tata zjawil sie u neigo tuz po operacji, gdzie powinien miec badania kontrolne co miesiąc, natomiast genialny specjalista P. Lewandowski kazal przyjsc mu za pół roku. Tylko dzieki rezygnacji z wizyt u tego pozal sie Boze specjalisty chodzi po świecie.

Zdecydowanie nie jest Wiarygodnym w 100 % Lekarzem.Nie dopelnia dokladnie wynikow badan.Ludziom chorym na raka powinien sie bardziej pszylorzyc do leczenia,nie lapowy brac.

jest arogancki i nie udziela zadnej porady nic kompletnie nic jestem zalamamna po taj wizycie

Nie poleciłabym tego Lekarza Nikomu,byłam u Niego z moja Mama i żałuje do tej pory!!arogancki,bez szacunku,a człowieka traktuje jak .....,

Byłam leczona przez tego lekarza. To fachowy, kompetentny i miły lekarz

Byłam leczona przez tego lekarza. To fachowy, kompetentny i miły lekarz

Idác do lekarza z choroba,ktora wymagala leczenia szpitalnego oraz w miare szybkiej decyzji,by choroba nie rozwijala sie dalej, mialam nadzieje ze otrzymam fachowá radé i odpowiednie leczenie,tymczasem zostalam przez dr Lewandowskiego potraktowana bez szacunku i bez zadnej porady.Czulam sié jak intruz.Lekarz arogancki i chamski.

sympatyczny, uczciwy i kompetentny. potrafi przyznac sie do niewiedzy,zwołuje konsultacje innych lekarzy