dr n. med. Zbigniew Liber

Seksuolog, Ginekolog położnik

3,7
3,6

Witam, pierwsza wizyta kosztowała 300 i 500zl badania w Niepolomicach. Druga wizyta 200 i 500 badania. Pan doktor zaproponował mi suplementy diety CaliVita, na które sam wypisał zlecenia, poprosił mnie o podpis pod zamówieniem. Suplementy miałyby przyjść pocztą za pobraniem 3 leki każdy 70zl. Dały mi do myślenia te koszty i przede wszystkim jakies suplementy, chociaż, nie mając porównania, nie wiedzieliśmy czy to drogo czy nie. Po szybkich poszukiwaniach na Internecie okazało się, że CaliVita to coś w rodzajy Amway. Bardzo żałuję, że doktor w sumie pokrętnie zdobył mój podpis ...

Witam,
pierwsza wizyta kosztowała 300 i 500zl badania w Niepolomicach. Druga wizyta 200 i 500 badania. Pan doktor zaproponował mi suplementy diety CaliVita, na które sam wypisał zlecenia, poprosił mnie o podpis pod zamówieniem. Suplementy miałyby przyjść pocztą za pobraniem 3 leki każdy 70zl. Dały mi do myślenia te koszty i przede wszystkim jakies suplementy, chociaż, nie mając porównania, nie wiedzieliśmy czy to drogo czy nie. Po szybkich poszukiwaniach na Internecie okazało się, że CaliVita to coś w rodzajy Amway. Bardzo żałuję, że doktor w sumie pokrętnie zdobył mój podpis na zamówieniu suplementów, które to zgłoszenie jest równocześnie wpisem do tzw. klubu CaliVita. Zaufanie, którym go obdarzyłam przy pierwszej wizycie, prysnęło natychmiastowo. Naprawdę bardzo żałuję, że doktor chciał mnie uwikłać w jakiś klub, bo jest kompetentnym lekarzem, nie owija w bawełnę- w każdym razie po dwóch wizytach takie mam wrażenie.
Poczytajcie sobie o CalVita na Internecie zanim zdecydujecie się na kupno ich suplementów za pośrednictwem lekarza i zanim mimowolne zostaniecie członkiem tego klubu.

Pan doktor owszem wiedzę ma, ale niczym nie wyróżnia się od innych lekarzy, no chyba poza tym , że można u niego wydać majątek na wizytę i mnóstwo niepotrzebnych badań. Jak staraliśmy się o dziecko to jeździłam do niego ponad 200 km co dwa tyg, bo powiedział, że inaczej nie bedzie mnie leczył. Poroniłam w 3 miesiącu i jedyne co usłyszałam, to "ze czasem sie tak poprostu zdaża",nie podał mi żadnej przyczyny. I jeszcze chciał mnie "wyczyścić" za 2 tys zł . Tylko kasa nic więcej. Szczerze odradzam, chyba że macie za duzo wolnej gotowki. Ponadto nieprzyjemny w swoich "wyzwolonych" komentarzach,no chyba że ktoś lubi.

Uwielbiam Dr. Libera! Jest wybitnym specjalistą i całościowo podchodzi do pacjentów. Tak było przynajmniej w moim przypadku. Pierwsza wizyta trwała godzinę! Zebrał bardzo dokładny wywiad i wykonał wiele badań, o których nawet wcześniej nie słyszałam. Wszystkie zawiłości medycyny tłumaczy bardzo szczegułowo mimo że nie jestem łatwą pacjentką. Rzeczywiście badania wstępne są drogie, ale wcale nie zastrzegał sobie wyłączności na ich wykonanie. Mam nadzieję, że uda mi się urodzić przy jego asysćie, choć jego klinika znajduje się w Krakowie, a ja mieszkam w Wawie. Ale znam przypadki kobiet, którym pomógł w leczeniu bezpłodności i które jechały na poród do Krakowa :)

Jest może dobrym lekarzem, ale zachowanie poniżej krytyki, zachowanie raczej starego zboczeńca niż lekarza, specyficzne poczucie humoru, ale raczej nie na miejscu. Zdziera pieniądze jak może, stawki za wizytę ustala sobie wg widzimisię w danym momencie. "Klinika" w Niepołomicach jest obskurna, gabinet taki, że myślałam, że źle trafiłam. Robiłam tam zabieg tylko ze względu na dr Homę, który jest świetnym lekarzem i tam wykonuje zabiegi. Ogólnie zbieg ok, jestem zadowolona, ale dr Liber i jego żona wchodząca bez pukania do gabinetu to jakieś nieporozumienie.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Fakt badania nie są tanie ale Pan doktor nie wymaga aby robić je w Niepołomicach. Ja robiłam u siebie w Ośrodku Zdrowia. Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałego synusia i nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej.

świetny lekarz - po prostu. Byłem u doktora na kilku wizytach - we wszystkich przypadkach stres niwelowało fantastyczne poczucie humoru Pana doktora

koszt wizyty bez badania 100 zł z badaniem 150. Podajecie Państwo koszty wizyty jako koszt sumaryczny wizyta+koszty diagnostyki. Jeśli się nie ma pieniędzy nie idzie się do Doktora Libera. Z ciężkim sercem wielokrotnie wydawałam pieniadze w "Life", ale nigdy tego nie żalowałam

koszt wizyty bez badania 100 zł z badaniem 150.
Jeśli się nie ma pieniędzy nie idzie się do Doktora Libera.

Dr. Liber jest dobrym lekarzem martwi sie o pajęta, odkrył wiele chorób które mnie uratowały ajka ktoś juz dłuższy czas i zamierza do niego chodizć to daje znieżkę szczególnie tym co potrzebują u niego leczenia a nie mają duzo pieniędzy

od 6-ciu lat leczylam nadzerke u roznych lekarzy bez rezultatu a tu wszystko zrobione kompleksowo i profesjonalnie ,to najlepszy specjalista jakiego poznalam ,godny polecenia w trudnych przypadkach a koszty ,coz to tylko pieniadze ,zdrowie wazniejsze

Wspaniały człowiek i najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam!!! Dzięki niemu mam 2 wspaniałych synów, chociaż wcześniej dwoje dzieci straciłam. Polecam wszystkim parom, szczególnie tym, którym rodzicielstwo nie przychodzi z łatwością.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz