dr n. med. Zbigniew Liber

Seksuolog, Ginekolog położnik

Dr Liber wystawia recepty na hormony żeńskie i blokery testosteronu dla osób podających się za trans bez koniecznej opinii psychologa.

Nieprofesjonalne podejście do pacjentki, nikomu niepotrzebne chamskie komentarze. Zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor owszem wiedzę ma, ale niczym nie wyróżnia się od innych lekarzy, no chyba poza tym , że można u niego wydać majątek na wizytę i mnóstwo niepotrzebnych badań. Jak staraliśmy się o dziecko to jeździłam do niego ponad 200 km co dwa tyg, bo powiedział, że inaczej nie bedzie mnie leczył. Poroniłam w 3 miesiącu i jedyne co usłyszałam, to "ze czasem sie tak poprostu zdaża",nie podał mi żadnej przyczyny. I jeszcze chciał mnie "wyczyścić" za 2 tys zł . Tylko kasa nic więcej. Szczerze odradzam, chyba że macie za duzo wolnej gotowki. Ponadto nieprzyjemny w swoich "wyzwolonych" komentarzach,no chyba że ktoś lubi.

Bardzo dobry lekarz dzięki doktorwi mam śliczną córeczke .Nadal jestem pacjętkom doktora,

świetny lekarz - po prostu. Byłem u doktora na kilku wizytach - we wszystkich przypadkach stres niwelowało fantastyczne poczucie humoru Pana doktora

Jest może dobrym lekarzem, ale zachowanie poniżej krytyki, zachowanie raczej starego zboczeńca niż lekarza, specyficzne poczucie humoru, ale raczej nie na miejscu. Zdziera pieniądze jak może, stawki za wizytę ustala sobie wg widzimisię w danym momencie. "Klinika" w Niepołomicach jest obskurna, gabinet taki, że myślałam, że źle trafiłam. Robiłam tam zabieg tylko ze względu na dr Homę, który jest świetnym lekarzem i tam wykonuje zabiegi. Ogólnie zbieg ok, jestem zadowolona, ale dr Liber i jego żona wchodząca bez pukania do gabinetu to jakieś nieporozumienie.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Fakt badania nie są tanie ale Pan doktor nie wymaga aby robić je w Niepołomicach. Ja robiłam u siebie w Ośrodku Zdrowia. Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałego synusia i nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej.

Dr. Liber jest dobrym lekarzem martwi sie o pajęta, odkrył wiele chorób które mnie uratowały ajka ktoś juz dłuższy czas i zamierza do niego chodizć to daje znieżkę szczególnie tym co potrzebują u niego leczenia a nie mają duzo pieniędzy

koszt wizyty bez badania 100 zł z badaniem 150. Podajecie Państwo koszty wizyty jako koszt sumaryczny wizyta+koszty diagnostyki. Jeśli się nie ma pieniędzy nie idzie się do Doktora Libera. Z ciężkim sercem wielokrotnie wydawałam pieniadze w "Life", ale nigdy tego nie żalowałam

koszt wizyty bez badania 100 zł z badaniem 150.
Jeśli się nie ma pieniędzy nie idzie się do Doktora Libera.

od 6-ciu lat leczylam nadzerke u roznych lekarzy bez rezultatu a tu wszystko zrobione kompleksowo i profesjonalnie ,to najlepszy specjalista jakiego poznalam ,godny polecenia w trudnych przypadkach a koszty ,coz to tylko pieniadze ,zdrowie wazniejsze