dr n. med. Zbigniew Lipczykdr n. med. Zbigniew Lipczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Nazywam się Zbigniew Lipczyk.

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiadam specjalizację II z dziedziny ortopedii i traumatologii (1991), Mam umiejętności eksperckie z dziedziny ultrasonografii ortopedycznej poświadczone przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.

W 1995 r. uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej: „Algorytm diagnostyczno – terapeutyczny dysplazji stawu biodrowego”.

2005 – 2016 pełniłem funkcję Zastęcy ...

Jestem rozczarowana przebiegiem wizyty i podejściem do dziecka i rodzica. Nigdy jeszcze nie usłyszałam tyle gorzkich słów od lekarza. Po wizycie moje dziecko podłamało się. Ja też potrzebowałam czasu żeby dojść do siebie. Moim zdaniem lekarz jest tylko nastawiony na zysk i na ilość pacjentów. Nie polecam tego lekarza.

Człowiek ewidentnie nastawiony na kasę . Pozwoliliśmy zoperować synowi stopę za niemałe pieniądze , po zapewnieniach że wszystko będzie OK . Niestety nie było .... Nie polecamy

Nie polecamy

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka

Doktor jest super! Wszystkim gorąco polecam. To uprzejmy, umiejący rzeczowo wyjaśnić profesjonalista.

Byłam na wizycie z córką, miała problem z kolanem, zrobił usg i od razu zlecił leczenie. Bardzo sympatyczny i rzeczowy, wytłumaczył mi wszystko też jak mamy rehabilitować kolano.

Pan Doktor operował mnie jak byłam mała, ale do tej pory jestem mu wdzięczna za kawał dobrej roboty. Miał fajne podejście i wytłumaczył mi wszystko. Godny polecenia

mojej corce z przywiedziona stopa zalozyl gips na cAla nozke a mialA tydzien co jest kompletnym idiotyzmem. leczenie nie przynioslo zadnej poprawy i dziecko musialo miec zalozony nowy gips "bucik" u innego lekarza.leczenie przynioslo efekt. pan libczyk powinien nazywac sie dr kasa

Również mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu. Jest fachowcem w tym co robi. Mojemu dziecku operował stopę płasko-koślawą. Jesteśmy zadowoleni z efektów. Nie ma różnicy, czy wizyta prywatna, czy publiczna-Dr Lipczyk poświęca tyle samo uwagi, jest dokładny i szczegółowo odpowiada na każde zadane pytanie. Jednak sam pobyt w szpitalu ICZMP wspominam nieciekawie. Z lekarzem jest tam trudny kontakt. Ogólnie rodzic musi wszystkiego dopilnować i o wszystko się prosić.

Fantastyczny fachowiec, a w dodatku z sercem w odpowiednim miejscu. Polecam wszystkim rodzicom z dziećmi, z problemami ortopedycznymi ( zwłaszcza z problemami kolan ).

Wszystko wytłumaczy co i jak .. godny polecenia... Sympatyczny, z poczuciem humoru. Polecam

Wszystko wytłumaczy co i jak .. godny polecenia...
Sympatyczny, z poczuciem humoru.

Polecam