lekarz Zbigniew Machej

Wspaniały lekarz leczę się a właściwie kontroluję u niego juz ponad 30 lat, nigdy nie czekałam na wizytę dłużej niż 2 dni. Jest lekarzem z powołania i bardzo dobrym podejściem do pacjentki tłumaczy co i jak w sposób normalny na luzie, nie z medyczno- książkowymi sformułowaniami, o badanie Usg nigdy nie musiałam sama się upominać pan doktor sam wie kiedy jest ono potrzebne tak samo z badaniem cytologicznym sam proponuje i pamięta aby takie było w terminie wykonane Gabinet jak gabinet jest wszystko co potrzebne, więc niema się czego czepiać ...

tak samo z badaniem cytologicznym sam proponuje i pamięta aby takie było w terminie wykonane Gabinet jak gabinet jest wszystko co potrzebne, więc niema się czego czepiać wkońcu to na NFZ a nie prywatny gabinet doktora G.
Polecam.

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadzil moje 3 ciaze,zadnych problemow,dzieciaczki zdrowe,pan doktor ma wyjatkowe poczucie humoru,naprawde godny polecenia!!

bardzo dobry lekarz chodze do niego juz od 7lat!!polecam!!

bardzo dobry lekarz chodze do niego juz od 7lat!!polecam!!

Jestem zadowolona, najpierw unikłam dzięki niemu operacji piersi, później w trakcie ciąży przy lekkim krwawieniu od razu wypisał skierowanie do szpitala!

fatalny gabinet, brudno!!! nie kieruje pacjentek na badania specjalistyczne, leczy "na oko"