Zbigniew Maciaszek

bardzo dobry specjalista do problemu pacjenta podchodzi indywidualnie, tlumaczy i informuje o wszystkich niezbednych rzeczach

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek, polecam. Chciałam tylko zdementować błędnie podaną informację, napisaną powyżej, ponieważ doktor nie jest ordynatorem oddziału ginekologicznego w Rypinie.

Czy ktoś wie w jakim szpitalu teraz doktor maciaszek pracuje ?

Czy ktoś wie w jakim szpitalu teraz doktor maciaszek pracuje ?

polecam tego doktora wszystkim kobietkom nawet tym które mają pierwszą wizytę przed sobą jest bardzo serdecznym człowiekiem

jest przesympatyczny, zawsze chetny do pomocy, nie bagatelizuje tylko pomaga, duzo cierpliwosci mimo ze dawałam w kość, prowadzil moja zagrozona ciaze i mimo ze histeryzowałam to zawsze ale to zawsze moglam sie do niego zwrocic, mozna dzwonic o kazdej porze i zawsze uspokoi wyjasni, mozna na niego liczyc po prostu czlowiek na właściwym miejscu, nie odsyła do innych w kazdej sprawie pomaga sam, kazda swoja pacjentke zna interesuje sie nią, nie ma czegos takiego jak np' byla juz pani u mnie? nie przypominam sobie' POLECAM KAZDEMU obecnie jest ordynatorem szpitala w Rypinie