dr n. med. Zbigniew Małachowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Według mnie dr Małachowski jest najwspanialszym i najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam. W lipcu usuwał mi nadżerkę która wychodziła poza tarcze macicy ( czyli była ogromna i niebezpieczna ) Dziś miałam wizytę kontrolną i jestem bardzo szczęśliwa :) Po nadżerce ani śladu! Jestem zdrowa jak ryba :) Wszystko to dzięki dr. Małachowskiemu !!! Według mnie jest najwspanialszym ginekologiem !!! Ma świetny kontakt z pacjentem, co jest w tym zawodzie niesamowicie ważne. Podczas każdej wizyty dr jest bardzo miły i uprzejmy .Dr poleciła mi koleżanka , a ja z czystym sumieniem polecam wspaniałego '' fachowca' moim koleżankom, które także są niesamowicie zadowolone z wizyt. Także wszystkie teraz wypowiadamy się o dr Małachowskim w samych superlatywach!!!! Polecam dr Małachowskiego wszystkim Paniom, które poszukują dobrego specjalisty !!!! Ja już znalazłam lekarza, którego szukałam !!!Polecam wszystkim

Serdecznie polecam Pana Doktora Zbigniewa Małachowskiego. Bardzo profesjonalny i przemiły lekarz! Jestem wręcz zachwycona :)

Najwyzszej klasy specjalista z dlugoletnia praktyka, ktoremu zawdzieczam zdrowie. Jestem jego pacjetka od 1991 roku. Swoim spokojem wplywa kojaco na pacjetki. Wrazliwy i delikatny. Polecilam i polecam go wielu moim znajomym. Halina Ch.

Halina Ch.

Bardzo sympatyczny, doświadczony lekarz. Badanie wykonywał bardzo delikatnie. Polecam.

DR Malachowskiego znam ponad 30 lat. Zawsze moge liczyc na jego medyczna fachowa pomoc. Zawsze z usmiechem o przepieknej barwie głosu bardzo delikatnie wykonnywujacy badania. To dzięki dr Małachowskiemu mam wspaniałą córke Madzię, a nikt 30lat temu nie pomogł mi. Jest Najwspanialszym doktorem, przyjacielem kobiet. Szanujemy go z meżem i nie zamienię dr na innego. Drogie panie polecam p.doktora - Rena Świątek