dr Zbigniew Małecki

Zdecydowanie polecam dr Małeckiego. Wizyta u Niego to przyjemność :) Pełna fachowość, sprawne i szybkie leczenie. Jak na razie najlepszy dentysta, u którego leczyłam zęby. E. Małecka (nie, nie rodzina :)

Bardzo niemiły lekarz. Jedynie powitanie robi miłe wrażenie i starsza, miła Pani na recepcji. Pan Doktor uznaje się za bóstwo i poza nim nie ma dobrych specjalistów. Kompletnie nie umie podejść do pacjenta. Jeśli już tam trafiłeś to oznacza, że nie ważna kwota zabiegu , bo przecież przyszedłeś do prywatnej kliniki. Powodzenia dla Pana Doktora, pacjentom odradzam zdecydowanie.

Rewelacyjny!!!Fachowa i super wizyta!mam tam jeszcze duzo wizyt,wiec mam nadzieje, ze tez bede tak zadowolona. J. Musall

nie polecam tego stomatologa zniszczył mi zęby leczy kanałowe 2 zeby trwało to bagatela prawie dwa lata wydałam kilka tysięcy u niego bez rezultatów STANOWCZO GO ODRADZAM

STANOWCZO GO ODRADZAM

bardzo dobry dentysta? To chyba jakiś żart! UNIKAJCIE TEGO GABINETU! Pozbyłem się trójki poprzez jego "leczenie". NIE POLECAM!!!!

Leczę się dłuższy czas u doktora Małeckiego. Pełna fachowość i rzetelność. Bardzo miła obsługa. Polecam.