super lekarz,w sprawach pilnych podejmuje dobrą decyzje.Jest kompetentny,poświęca czas na tłumaczenie pacjętowi,uprzejmy. Godny polecenia.

Nie czyni żadnej różnicy dla człowieka przyjmowanego z Narodowego Funduszu Zdrowia, a prywatnego. Był miły, dokładny i wykonał mi zabieg usunięcia żylaków na nodze w sposób szybki i fachowy. W trakcie zabiegu panowała bardzo serdeczna atmosfera, a lekarz nie domagał się żadnej rekompensaty ani przed, ani po zabiegu. Ludzki i kompetentny.

Ludzki i kompetentny.

mój wujek czekał 2 godziny na operację pękniętego tętniaka rozwarstwiającego się. zmarł oczywiście. a ten pan potem łgał zarówno jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia operacji jak i o godzinę przyjęcia wujka do szpitala. nakłamał w dokumentacji medycznej. odradzam.