lekarz Zbigniew Marszałek

Neurolog

3,4

Pan Doktor.pomógł mi bardzo szybko.postawił własciwą diagnozę i zastosował własciwe leczenie.jestem wdzięczna

Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił dodatkowe badania, które potwierdziły jego diagnozę; wyjaśnił istotę schorzenia, wdrożył skuteczne leczenie interesując się wszystkimi zażywanymi przeze mnie lekami. Rzetelny, skrupulatny, uprzejmy dla pacjenta ; zdecydowanie godny polecenia

Nie polecę tego neurolog,chyba że masz badania z medycyny pracy to dobry w podpisaniu badania. Pacjęt to dla niego jest jak zło konieczne i kto go zatrudnił a MSW w Katowicach psuje opinię temu szpitalowi i przychodni

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i wyrozumiały.Skuteczne leczenie. Duża wiedza. Polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i wyrozumiały.Skuteczne leczenie.
Duża wiedza. Polecam gorąco.

Witam,kategorycznie nie polecam czasie wizyty którą miałam w szpitalu MSW w Katowicach 15 Grudnia 2011 pan nie wykazał odrobiny zainteresowania w moich zmianach w kręgosłupie szyjnym i w stawach biodrowych dostarczyłam zdjęcia rtg , na moje pytanie o kołnierz i leczenie odpowiedział że nie widzi potrzeby skomentował można to operować albo ćwiczyć i tabletki p/bólowe ,odpowiedziałam że codziennie ćwiczę i tabl.mam i tu brak odpowiedzi.NIE POLECAM.