dr n. med. Zbigniew Martyka

Internista

To chodzący Anioł. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza tak oddanego swojemu pacjentowi jak on. Stawia trafne diagnozy, doradzi, wytłumaczy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent go potrzebuje . Z czystym sumieniem każdemu go polecam.

Lekarz godny polecenia. Lekarz przez duże L! to prawdziwy Lekarz z powołania, kompleksowo podchodzi do pacjenta, nie spieszy się, tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania, nie tworzy dystansu-a wręcz poczuciem humoru potrafi rozładować stres pacjenta. Polecam z całą odpowiedzialnoscia!

Bardzo mily sympatyczny zna sie na chorobach nie tak jak inni lekarze ktorzy sie umywaja Np Przycodnia M Curyi w Tarnowie Nie ma pozadnego specjalisty Ktory by mi postawil diagnoze tylko jeden przezuca na drugiego Tak ze czekac na byle takich specjalistow Proponuje wlwasnie Dr Martyke

Lekarz budzący zaufanie, godny polecenia. Dba o swoich pacjentów, wspaniały lekarz i człowiek.

Lekarz -człowiek - uczciwy sumienny cierpliwy i dobry jak chleb przywrócił moja wiare w lekarzy i ludzi Anastazja

Lekarz -człowiek - uczciwy sumienny cierpliwy i dobry jak chleb
przywrócił moja wiare w lekarzy i ludzi
Anastazja

Bardzo dobry lekarz, szczegółowo opisuje chorobę, zleca badania, poświeca dużo czasu pacjentowi, wnika dokładnie, co dolega pacjentowi i jakimi metodami go leczyć.

Lekarz budzący zaufanie, kompetentny. Godny polecenia.

Lekarz budzący zaufanie, kompetentny. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz i człowiek.Stawia bardzo trafne diagnozy i przez cały proces leczenia interesuje się poprawą zdrowia pacjenta.Ma bardzo życzliwy stosunek do ludzi.

Ja również uważam,że jest wspaniałym lekarzem. Potrafi pacjenta podnieść na duchu, co jest bardzo ważne w leczeniu pacjenta. Lekarz z powołania.

smiech na sali nie wie nic na temat boreliozy i jeszcze odradza leczenie uwazajac ze jeden antybiotyk wystarczy, neguje objawy oraz podwaza wyniki badan zwalajac wszystko na nerwice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie i jeszcze raz nie

Wciąż poszukujesz "Internista Tarnów"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie