Zbigniew Matuszak

Bogu niech będą dzięki za pana doktora Matuszaka. Było to już co prawda 15 lat temu, ale Pan doktor uratował życie mojej Babci. Przyjechał na wizytę domową do mojego Dziadka, a Babcia od kilku miesięcy miała ciężki kaszel i "leczyła" ją inna pani doktor. Gdy Pan doktor Matuszak usłyszał kaszel Babci odrazu postawił diagnozę" pani ma wodę w płucach". Strzał w dziesiątkę! Ściągnięto wodę ale okazało się że przewlekłe zapalenie doprowadziło do raka płuc. Ale to nie koniec. Pan Doktor polecił pewien lek który, myślę że pomógł (chociaż wierze że ...

Bogu niech będą dzięki za pana doktora Matuszaka.
Było to już co prawda 15 lat temu, ale Pan doktor uratował życie mojej Babci.
Ale to nie koniec. Pan Doktor polecił pewien lek który, myślę że pomógł (chociaż wierze że był to bardziej cud Boży).
I pewnego pięknego dnia Pani doktor pulmonolog z Tarnowskich Gór (poradnia spec.) zapytała Babcię "Czy pani była w Częstochowie, bo to jakiś cud, wszystko zniknęło".
To było dawno ale mam nadzieje że nic się nie zmieniło w trafnych diagnozach Pana Doktora.

Bardzo dobry kompetentny lekarz Jest bardzo konkretny i do tego wie jak skutecznie pomóc swojemu pacjentowi.Gorąco polecam tego lekarza, ponieważ wyróżnia się wyjątkową wrażliwością wobec cierpienia innych

Polecam jest dobrym lekarzem zna się na tym co robi i jednocześnie jest miłym lekarzem !!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo solidnie wykonuje swoje zadania i jest lekarzem z powołania. Jest miłym i grzecznym lekarzem.

Ten lekarz nigdy nie wychodzi wcześniej zawsze jest do 18:00, dobrze to sprawdziłam bo przychodzę do poradni po pracy, wcześniej zawsze leczyła się u niego moja mama i bardzo go chwaliła ja mieszkam w innym mieście i chodziłam do poradni blisko swojego domu tam nigdy nie miałam takiej opieki lekarskiej jak u dr Matuszaka, teraz jak jestem chora zawsze dojeżdżam 15 km do poradni w Czeladzi -Piaski. Doktor Matuszak leczy skutecznie, jest zawsze grzeczny i uśmiechnięty- taki właśnie powinien być każdy lekarz.

Nie polecam,wychodzi wcześniej i cięzko go złapać,juz o17.00 go nie ma ,nie słucha ,przerywa jak chcę powiedzieć co sie dzieje,nie bada,leki daje na oko chyba,nie pisze jak brać,jak doszłam do domu to wszystko zapomniałam.

Brak zaangażowania, nawet nie spojrzał do karty pacjenta, zaleca mało skuteczne i płatne dodatkowo leczenie, błędnie podaje i umawia godziny dyżurowania polecanych specjalistów.

MĄDRY,INTELIGENTNY,WZBUDZA ZAUFANIE,SKUTECZNY.POLECAM!!!!!!!

MĄDRY,INTELIGENTNY,WZBUDZA ZAUFANIE,SKUTECZNY.POLECAM!!!!!!!