dr n. med. Zbigniew Mazur

Ginekolog onkolog

Doktor Mazur to spokojny ,uśmiechnięty,dzięki niemu serce moje bije jużpięć lat

Doktor Mazur to spokojny ,uśmiechnięty,dzięki niemu serce moje bije jużpięć lat

Pan Zbigniew Mazur to najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkalam. Przy pierwszej wizycie wypytal o stan ogolny, zapytal o intymne szczegoly, przeprowadzil podstawowe badania. Po wynikach powiedzial jakie ma zalecenia, co trzeba zmienic, jak sie zachowywac, co brac, a co odstawic. Zawsze usmiechniety (nawet jak wchodzilam ostatnia), uprzejmy, sluzacy radą i wiedza. Gdyby bylo wiecej takich lekarzy to wizyta u ginekologa nie kojarzyłaby sie z 'rzeznia' i lekarzami, ktorzy na sile Cie zbadaja, wypisza recepte i wygonia z mina "masz i wyjdz". Szczerze polecam wszystkim Pana Mazura! Pozdrawiam, Aga/Wrocław

Szczerze polecam wszystkim Pana Mazura!
Pozdrawiam,
Aga/Wrocław

Ja nie mogę się niestety zgodzić z przedmówczyniami.Moja mama chodziła do tego pana 3,5 roku i teraz niestety nie ma Jej z nami.Podam tylko małe przykłady,przez 3 mies.mamę bolała noga w udzie,płakała z bólu,pan pomimo zrobionych oczywiście prywatnie zdjęć usg stwierdził,że boli Ją rwa kulszowa,po 3 mies.ból był nie do wytrzymania,mama wylądowała w końcu na ortopedii na ostrym dyżurze i okazało się ,że jest złamana szyjka kości udowej.Ortopedzi poprosili onkologa o potwierdzenie,że nie jest to złamanie patologiczne ( podkreślę,że mama nigdy się nie przewróciła )i oczywiście bez badań pan stwierdził,że nie jest to patologiczne.Drugi przykład-ból w klatce piersiowej i znowu to samo prywatne usg,bo państwowo pan stwierdził,że nie ma takiej potrzeby.Mama po roku została wysłana do szpitala płucnego,bo w końcu pan stwierdził,że nie wie co Jej przepisać,bo ile można tramalem się truć.W płucnym lekarz golądnął zdjęcie sprzed roku i był bardzo zdziwiony,że onkolog nie zauważył zmian ,które przez rok doprowadziły do zapadnięcia się płuca.Przykładów jest bardzo wiele,nie będę się rozpisywać.cdn

Polecam lekarza! Uratował mi życie!!! Pozdrawiam serdecznie

Polecam lekarza! Uratował mi życie!!! Pozdrawiam serdecznie

Kolejki do Pana Dr na wizytę już mówią wiele..Jak dużo kobiet ceni jego wizyty. Tam nie przychodzi sie tylko na kontrolę po operacjach , tam każda kobieta, która zauważy coś niepokojącego może się udać na badanie i po poradę.Uzupełnieniem wizyty jest obecność super profesjanalnej pielęgniarki pani Halinki.Pan doktor jest bardzo spokojnym i zrównoważonym człowiekiem.Nigdy nie wprowadza pacjenta w stan niepokoju, jeśli nie jest pewny diagnozy.Bardzo sympatyczny lekarz z ogromną wiedzą i wyczuciem.

Kolejki do Pana Dr na wizytę już mówią wiele..Jak dużo kobiet
ceni jego wizyty.
diagnozy.Bardzo sympatyczny lekarz z ogromną wiedzą i wyczuciem.