dr n. med. Zbigniew Michniewicz

Chirurg onkolog

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

Pana dra Michniewicza polecam wszystkim pacjentkom. Jest bardzo serdeczny, stara się człowieka uspokoić . Byłam świadkiem jak poświęcał bardzo dużo czasu pacjentowi, który wszedł do Jego gabinetu tak cuchnący jak gdyby wyskoczył za śmietnika, gdy wesżłam po nim to myślałam, że zemdleję. Taki jest właśnie dr Michniewicz. Ciepły, kompetentny i zawsze bardzo spokojny. Jestem pod Jego "okiem"kilka lat i dlatego tak długo żyję. Bardzo wierna pocjentka

Jestem pod Jego "okiem"kilka lat i dlatego tak długo żyję.
Bardzo wierna pocjentka