Szybko i sprawnie załatwiony problem. Dogodne terminy niewygórowane ceny i świetna protetyka. To opinia moja i.kilku znajomych którzy robili w gabinecie protezy na NFZ i prywatnie.

Lekarz dobrze wyrywa zęby, faktycznie średnio higienicznie u niego, do tego jest nieprzyjemny, nie miły i wszystko mu przeszkadza.. za każdym razem miałam wrażenie jakby mi łaskę robił ze sie w ogóle raczył pojawic! Poza tym podchodzi do pacjenta bardzo rutynowo, wielce sie nie przejmie problemem! nie polecam , teraz jest tylu stomatologów że można w czym wybierac a zęby stałe sa tylko jedne!

Polecam !!! Szybko bez kolejki . Pan doktor poświecił mi bardzo dużo czasu nie odczułam bólu

Polecam !!!

Szybko bez kolejki .
Pan doktor poświecił mi bardzo dużo czasu nie odczułam bólu

Zniszczył mi dwa zęby, z czego jeden musiałam usunąć

Zniszczył mi dwa zęby, z czego jeden musiałam usunąć

Lekarz z doświaczeniem wie co robi i nie eksperymentuje na pacjencie zawsze trafia w bolącego zęba ( co nie każdemu się udaje za pierszym podejściem )

Pan doktor nie nakłada rękawiczek, co moim zdaniem jest absolutnie niedopuszczalne! Nie mam pojęcia czy pozostałe zasady higieny i dezynfekcji narzędzi zostały zachowane więc z pewnością więcej się u niego nie pojawię. Poza tym nie do końca jestem zadowolona z tego co zrobił moim zębem. Nie polecam.

jestem zadowolony z usług tego lekarza. jest otwarty na pacjenta, dostosowuje terminy wizyt do prośby pacjenta.

Profesjonalista w każdym calu. Polecił mi go mój ojciec, który od lat się leczy u p. Miszkiela. Teraz ja polecam Go każdemu. Przede wszystkim jest fachowcem, a koszt wizyty nie przeraża w porównaniu z innymi stomatologami w Swarzędzu.

Miłe, profesjonalne leczenie. Od kilku lat odwiedzam tego stomatologa i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam.

Bardzo dobry stomatolog POLECAM. Doświadczony, profesjonalnie podchodzący do każdego pacjenta, wystrój gabinetu zachęcA do kolejnych wizyj a to wszystko w przystępnej cenie w przypadku wizyj prywatnych a jest możliwość skorzystania z wizyt w ramach NFZ.