dr n. med. Zbigniew Morawski

Ginekolog

Byłam na wizycie u tego lekarza raz - na badaniu USG w 31 tc, Nie polecam. W moim odczuciu lekarz był niezbyt miły. Badanie wykonywał rzetelnie, ale na moje pytania odpowiadał w taki sposób, że czułam się nieswojo i tłumaczyłam się, dlaczego takie pytanie w ogóle zadałam. Dawał odczuć, że zadaję głupie pytania. Na moją prośbę o pokazanie obrazu USG w 3D, żebym mogła sobie zobaczyć twarz dziecka odpowiedział, że nie jest to istotne z medycznego punktu widzenia i nie pokazał tego obrazu. Za wizytę zapłaciłam 220 pln.

To była pierwsza wizyta u p. Doktora. W bardzo delikatny sposób powiedział mi, że niestety mam problem. Wyjaśnił mi, co mi dolega i jak mam postępować dalej. Skierował na dalsze badania.

Polecam godny zaufania prowadził moje 2 ciąze .Ciężko się dostać na NFZ e

Polecam godny zaufania prowadził moje 2 ciąze .Ciężko się dostać na NFZ

e

Jestem po kilku wizytach u tego lekarza i mam mieszane uczucia. To co mi się podoba to to, że nie straszy i nie pociesza tylko mówi jak się sprawy mają. Minusem jest to, że trzeba z niego "wyciągąć" informacje.

Polecam, lekarz konkretny, zdecydowany,jestem zadowolona z leczenia, prowadził dwie moje ciąże,super, minus---trzeba się samemu o wszystko pyta i wyciągać informacje od lekarza, ale poza tym bez zastrzerzeń

Zawsze chodziłam do kobiet.Ale ten Pan...byłam pozytywnie zaskoczona! Super!

Zawsze chodziłam do kobiet.Ale ten Pan...byłam pozytywnie zaskoczona! Super!

Bardzo sympatyczny, odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam jak najbardziej.

Bardzo sympatyczny, odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam jak najbardziej.

polecam wszystkim kobietą:) swietny specjalista

polecam wszystkim kobietą:) swietny specjalista