lekarz Zbigniew Moszczuk

Doktor Moszczuk jest bardzo dobrym lekarzem, bardzo zaangażowanym. Zawsze przyjmuje w naglych wypadkach. Stawia trafne diagnozy i przejmuje sie pacjentem. Wiecej takich lekarzy.

dzwoniłam umówić się na wizytę-przyjął mnie tego samego dnia. Już podczas tel. rozmowy wydał się bardzo uprzejmy i cierpliwy. Wizyta w gabinecie to potwierdziła. Potrafił wysłuchać, zrobił badania, ze spokojem nawet 2-3 razy coś wyjaśnił jak trzeba było, nie spieszył się. Nie leczy objawów tylko chorobę - dostałam od niego skierowania na kolejne badania. Zaś od lekarza państwowego otrzymałam parę dni wcześniej tylko stertę recept i zero uwagi. Co do ceny - moim zdaniem jak najbardziej w porządku. Nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto.

Nie polecam-łasy na kasę konował!!!!!

Nie polecam-łasy na kasę konował!!!!!

niestety z Panem doktorem miałam do czynienia i prywatnie i poprzez służby publiczne. nikomu NIE POLECAM, chyba ze zasoby finansowe są ogromne... resztę oceny: wg powyższych kryteriów zgadza się w 100%

Zainteresowanie przy większym portwelu.

Zainteresowanie przy większym portwelu.

To naprawdę wspaniały lekarz i wrażliwy człowiek. Jego trafna diagnoza, gdy inni lekarze się nie rozpoznali, i prawidłowe leczenie, uratowało mi życie.

To naprawdę wspaniały lekarz i wrażliwy człowiek.

Wspaniały lekarz, lekarz z zamiłowania

Wspaniały lekarz, lekarz z zamiłowania

szkoda gadać! Brak kompetencji. Może potrzebna jest dodatkowa kasa.

szkoda gadać! Brak kompetencji. Może potrzebna jest dodatkowa kasa.

zna się na swojej robocie, dzięki niemu jestem od sześciu lat na dabletkach - mam cukrzycę.

polecam,godny zaufania profesjonalista

polecam,godny zaufania profesjonalista