lekarz Zbigniew Muszewski

Pediatra

W mojej opinii genialny lekarz, 2miesiace meczylem sie z zapaleniem zatok i węzłów chłonnych, straciłem kupę czasu i pieniędzy na innych lekarzy, jedna wizyta, 3tabletki i 2lata spokoju a sezonowo chorowalem. Dodatkowo jako jedyny zdiagniozowal przewlekłą pokrzywe u żony, ktora wcześnie leżała w klinice we Wrocławiu gdzie nie mogli jej pomóż. Jak dla mnie to najlepszy lekarz i człowiek

Nie znam lepszego lekarza podejście 100% do pacjenta , profesjonalista w swojej dziedzinie i bardzo dobre podjęcie do dzieci podam jeśli chcecie mieć dzieci w dobrych rękach .

Zachwalany przez wszystkich pediatra, na którym nigdy się nie zawiodłam. Profesjonalne podejście do małego pacjenta godne polecenia kolejnym rodzicom.

PRZEDE WSZYSTKIM DR MUSZERWSKI JEST CZŁOWIEKIEM A DOPIERO PÓŹNIEJ LEKARZEM. NIKT DO TEJ PORY NIE UDZIELIŁ MI TAK WYCZERPUJĄCEJ ODPOWIEDZI W ZWIĄZKU Z POSTAWIONĄ DIAGNOZĄ. WIZYTA TRWA DOŚĆ DŁUGO ALE WYCHODZĄC Z GABINETU JESTEM SPOKOJNA O SWOJE DZIECKO PONIEWAŻ WSZYSTKO MAM OBJAŚNIONE OD A DO Z I WIEM JAK POSTĘPOWAĆ Z CÓRKĄ A CO BARDZO WAŻNE ZAWSZE W RAZIE WĄTPLIWOŚCI MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DR-EM TELEFONICZNIE I TEŻ ZOSTANĘ "POTRAKTOWANA" PROFESJONALNIE. POLECAM KAŻDEMU TEGO CZŁOWIEKA JAKO LEKARZA, TRAFIŁAM DO NIEGO Z CÓRECZKĄ KIEDY MIAŁA JUŻ MIESIĄC I GDYBY NIE ON NIE WIEM JAK POTOCZYŁABY SIĘ HISTORIA CHOROBY MOJEGO DZIECKA. STRASZNIE UBOLEWAM PONIEWAŻ NIE MAM DO KOGO ZWRÓCIĆ SIĘ O PORADĘ Z MOIM DZIECKIEM ,TERAZ KIEDY NASZEGO ULUBIONEGO LEKARZA NIE MA.

Bardzo dobry lekarz!Co prawda wizyta dosyc droga ale naprawde warto. Jezdzac z dzieckiem do doktora wychodzilam z gabinetu spokojna o moje dziecko. Sporo do niego ludzi jezdzi dlatego Pan Doktor umawia na godziny. Jezdzimy do Niego z dosyc daleka ale warto bo to najlepszy pediatra jakiego znam.

Dr Muszewski leczy naszego syna od lat i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest rewelacyjny. Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie (antybiotyk tylko w razie konieczności). No a poza tym, to przesympatyczny człowiek z bardzo fajnym podejściem zarówno do dzieciaków jak i dorosłych. Zdecydowanie polecam!!

super lekarz poprostu rewelacyjny lecze u pand doktora moich dwoch synow i zawsze postawil prawidlowa diagnoze

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Pełen profesjonalizm, niezwykle uprzejmy, świetny fachowiec w swojej dziedzinie i nie tylko. Dostępny dla pacjentów o każdej porze. Uważam, że Lubliniec zginąłby bez NIEGO. Taki lekarz to dla nas pacjentów ogromy skarb. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam a jako mama wiem co mowie. Ostatnie osiagniecie to zwalczenie grypy typu A! Bez powikłan! z CZYSTYM SERCEM POLECAM KAZDEJ MAMIE!

jezdzę do niego z dzieciem i jestem zadowolona

jezdzę do niego z dzieciem i jestem zadowolona

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lubliniec"?

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6

Lubliniec