lekarz Zbigniew Nawrot

2,5
2,6

Nie polecam lekarza absolutnie. Niemiły, arogancki i bezczelny. Niczego nie można się dowiedzieć. Na pytania nie odpowiada, bezczelnie komentuje. Ogólnie jakiś koszmar!!!

Pana doktora polecam z spokojnym sumieniem szczególnie parom które starają się o dziecko lub ciąża jest z problemami. Lekarz ten zdiagnozował u mnie choroby które blokowały zajście w ciąże. Przekierował do odpowiednich specjalistów i dzięki temu zaszłam w ciąże. Uratował też moje dziecko przed przedwczesnym porodem. Dzięki jego zaangażowaniu (mam wrażenie że o moje dziecko walczy jak o swoje), doświadczeniu, szczególnej intuicji i swojej stanowczości co niektórzy odbierają za nieuprzejmość. Obecnie znów jestem w ciąży znów zagrożonej ale dzięki niemu nadal mam dziecko pod sercem. Panu doktorowi w sprawie mojego ...

Uratował też moje dziecko przed przedwczesnym porodem. Dzięki jego zaangażowaniu (mam wrażenie że o moje dziecko walczy jak o swoje), doświadczeniu, szczególnej intuicji i swojej stanowczości co niektórzy odbierają za nieuprzejmość. Obecnie znów jestem w ciąży znów zagrożonej ale dzięki niemu nadal mam dziecko pod sercem. Panu doktorowi w sprawie mojego dziecka ufam bardziej niż samej sobie.

Doktorowi mogę tylko podziękować za drugie dzieciątko. Wspaniały, kompetentny człowiek, do którego mogłam zadzwonić o każdej porze. Pomógł mi w czasie ciąży, w trakcie porodu i wiele tygodni po. Mówię, więc dziękuję i polecam!!!!

poznalam pana " doktora" 4,5 roku temu na porodowce w kluczborku. oprocz tego ze jest chamski i niedelikatny, jest zupelnie niekompetentny. przez caly porod nie zauwazyl ze dzieciatko sie dusi.. dzis mam 4,5 letnia coreczke w stanie wegetatywnym a z tym panem spotykam sie juz tylko w sadzie.. ale czego oczekiwac od staruszka schorowanego, ktory ma juz zwolnione obroty nie tylko fizyczne ale i umyslowe! odradzam i ostrzegam nie tylko przed tym czlowiekiem ale i przed tym szpitalem, polozne tez sie nie wykazaly wiedza i umiejetnosciami!

Pan Nawrot jest bardzo kompetentnym lekarzem,wszystko dokładnie tłumaczy.,pomoze dzieki jedgo wiedzy i umiejetnosci lekarskich mam 2 dzieci obie ciaze byly zagrozone jestem mu wdzieczna ze pomogl mi dziekuje

szczerze odradzam wizyty, wymyśla choroby których w rzeczywistości nie ma po to aby wyciągnąć kasę (inni lekarze nie potwierdzili schorzeń które według tego pana miałam; bardzo niemiły, uwagi jego są "niesmaczne" i nie na miejscu zważywszy na bardzo intymną sferę tej dziedziny medycyny

Ttafiłam na tego Pana,w środku nocy z odchodzącymi wodami.Niemiły,chamski,wszystkie odpowiedzi udzielane niechętnie i podniesionym głosem.Rozumiem,że poród i badanie przed porodem bolą ale gdyby Pan był delikatny to mógłby zaoszczędzić dodatkowego cierpienia pacjentce.Nie polecam.Są inni też bardzo dobrzy lekarze i nie trzeba się narażać na kontakt z tym człowiekiem.

Jest to lekarz o specyficznym zachowaniu, ale za to moim zdaniem bardzo kompetentny. Nie ukrywa on swoich obaw i myśli, mówiąc tym samym wszystko pacjentowi. Wiele osób mówi zatem, że doktor straszy pacjentów, ja uważam natomiast, że lepiej wiedzie na czym się stoi (po to idziesz do lekarza)i wykluczy pewne ewentualności, niż życ w przeświadczeniu, że wszystko jest ok i nagle przeżyc szok. Ja dzięki panu Nawrotowi mam dziś 2,5 letnią córcie, ktora jest całym moim światem. Od początku miałam ciążę zagrożoną, wszystko wisiało na włosku, ale skończyło się dobrze i za to zawsze będę bardzo wdzieczna doktorowi.

Moim zdaniem jest to lekarz,ktory zwsze pomoże wytlumaczy

Moim zdaniem jest to lekarz,ktory zwsze pomoże wytlumaczy

Lekarz aktualnie zajmuje się mą niepłodnością. Jest daleki od przepisywania jakichkolwiek leków póki nie zdiagnozuje przyczyny. Poświęca mi bardzo dużo czasu. Ma poczucie humoru ale po prostu trzeba je rozumieć. Póki co jestem zadowolona.