dr Zbigniew Obuszko

Chirurg onkolog

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, same plusy. Polecam wszystkim dr.Zbigniewa Obuszko w 100%.

Bardzo serdecznie polecam pana doktora, który sumiennie wykonuje swoją pracę. Mimo takiego fachu jest osobą pozytywną, która przekazuje energię innym pacjentom, daje nadzieję, i pomimo złych rokowań dba o komfort pacjenta. Walczy o pacjenta do samego końca.

Bardzo kompetenty lekarz. Profesjonalista, poświęca pacjentowi dużo uwagi. Dr Obuszko wykonywał u mnie zabieg. Bez zbędnychy komplikacji. Wszystko wytłumaczył dokładnie i spokojnie, wiedziałąm na co jeszcze ewentualnie mam być przygotowana. Szczerze polecam. Marta Z.

Bardzo bardzo polecam tego lekarza, niezwykle kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, mówi o wszelkich ewentualnych negatywnych następstwach danego zabiegu. Lekarz niesamowicie miły i o niesamowitym poczuciu humoru. ANIA

Bardzo fajny lekarz kompetentny miły polecam wszystkim kobietom które mają problemy z piersiami .Ostatnio miałam robioną biopsję w szpitalu ,bałam się okropnie ale jak się póżniej okazało niepotrzebnie .Jaki będzie wynik nie wiem- ale wiem NA PEWNO ze jest to lekarz z powołania. STASIA