lekarz Zbigniew Olczak

Radiolog

Pan doktor to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Korzystam z jego wiedzy, umiejętności juz 3 lata. Od czasów, kiedy syn był nieświadomy badania po czasy, kiedy stanowczo nie chciał współpracować! Pan doktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Ja polecam go z całego serca!

Ja polecam go z całego serca!

świetny lekarz i wybitny specjalista. Zawsze jest mily i rzeczowy. Nie rozumiem opinii poniżej, bo ani mnie, ani nikogo, kogo znam, nigdy nie zawiódł. Ja doktora polecam z całego serca.

Ja doktora polecam z całego serca.

Lekarz bardzo higieniczny i delikatny wobec dziecka (4 miesiące). Bardzo dokładny. Miły i uprzejmy. Spokojny. Gorąco polecam!

Lekarz niekulturalny, bezczelny,nie polecam. Nic nie tlumaczy, jest niedelikatny wobec dzoeci, skandaliczne podejscie do pacjenta.