lekarz Zbigniew Ostrówka

Najgorszy chirurg jakiego spotkałam. Brak uprzejmości, brak podejścia do pacjenta. Dyskryminacja. Pomylony opis choroby na sor. To nie powinien być lekarz. Powinien być patologiem. Zarzucił mi stan upojenia, na nie pofatygował się nawet o zbadanie zawartości alkoholu we krwi, mimo moich próśb. Nagranie z sor poszło do Rzecznika Praw Pacjenta, niestety temu Panu nie podaruję. Nazwał mnie typowym odbiorcą 500+ żyjącym z jego podatków ( nie pobieram świadczeń, nie posiadam dzieci).

Trafiłam na Pana Doktora na SORze z rozciętą nogą. Pomoc została udzielona od razu. Pan Doktor wytłumaczył jak dbać o ranę. Przez całą wizytę lekarz jak i pani Pielęgniarka byli bardzo mili. Polecam bardzo miły, kompetentny lekarz.

Najgorszy chirurg jakiego znam. Nei umie rozpoznac krwiaka w ranie. Powinniscie go wyrzucic, ten Pan nie nadaje sie do pracy na SoR, stary nieuprzejmy dziad.