lekarz Zbigniew Pacułalekarz Zbigniew Pacuła - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- Konsultacje laryngologiczne
- badanie słuchu
- wymazy z gardła, nosa, uszu

Borykałem się z problemami usznymi przez dwa lata. Ilu lekarzy - tyle diagnoz, czasem sprzecznych. Gdy trafiłem do P. Doktora - po trzech wizytach ustapiło uporczywe zapalenie i została usunieta przyczyna - grzybica na błonie bębenkowej i w przewodzie ucha. Lekarz bardzo konkretny i małomówny. Werbalnie wizyta ogranicza się do monosylab i rzetelnego dokładnego badania. Jeżeli chce się pogadać o problemach - to nie ten adres. Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Chciałabym wszystkich przestrzec przed tym lekarzem.Jest odpychajacy,nieuprzejmy,traktuje pacjenta zdawkowo i nie diagnozuje wlasciwie choroby.Ta wizyta to stracony czas i pieniądze

W czasie wizyty lekarskiej zachowywał się bardzo nieuprzejmie i nieprofesjonalnie. Diagnoza trwała 5 sekund, bez żadnych wyjaśnień. Na pytanie jakie leki wypisuje, odpowiedź brzmiała "niech się Pani domyśli". Odmówił podania leku przeciwbólowego przy rozsadzającym głowę bólu zatok w szpitalu na ostrym dyżurze - odpowiedź "Nie mamy". Radzę zdecydowanie unikać.