lekarz Zbigniew Piasta

3,2
2,8
3,7
3,1

Chciałbym się podzielić swoją opinią dotyczącą lekarza Zbigniewa Piasta u którego byłem. Bardzo żałuję , że tak późno do Niego dotarłem. Miałem wypadek, i niestety trafiłem do innego lekarza, który nie poświęcił mi tyle uwagi i profesjonalizmu, jak doktor Piasta. Moja noga , która była w bardzo złym stanie-złamana, bardzo zasiniona , a teraz wygląda bardzo dobrze i czuję się rewelacyjnie. Chciałem polecić Pana Doktora

Z całą odpowiedzialnością polecam pana dr Zbigniewa Piastę jako specjalistę traumatologa i ortopedę.Jest bardzo miły,uprzejmy, kompetentny i z dużą praktyką zawodową.Zarówno Ja jak i moje wnuki oraz znajomi jesteśmy Jego pacjentami. Około 4-5 lat temu bardzo bolało mnie kolano. Dzięki fachowej pomocy p.dr Piasty, lekom i rehabilitacji do dnia dzisiejszego nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi!!! Miły i uprzejmy Pan Doktor uchronił mnie przed operacją kolana! Zaufałam mu i jestem bardzo wdzięczna!!!Bardzo Polecam!!!

Uważam, że Pan doktor Piasta jest lekarzem godnym polecenia. Jest miły i uprzejmy. Badam się u Niego od kilku lat i jest zadowolona. Bardzo mi pomaga.

Absolutnie nie polecam!! Nie wykrył u mojego dziecka wady bioderek. nie zauważył, że ma wade stopy- stopa pieto-koslawa, a po zwróceniu uwagi powiedział, ze przecież wszystko w porządku. Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało 3 miesiące.

Absolutnie nie polecam!!

Krótko.Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.A wykonane USG-porażka.Z kolejnej wizyty rezygnuję.

Ten lekarz to farsa! Zrobił mi USG kolana i stwierdził, że wszystko jest w porządku i przepisał prądy, lasery etc.. Po jakimś czasie stwierdzono u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego. Pozatym wręczył na odchodne paragon z kupki przygotowanych już wydrukowanych i na prośbę o zdjęcie z USG powiedział że nie wydrukuje bo i tak jest OK wszystko więc nie jest mi potrzebne. Zero profesjonalizmu! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Nie przeprowadził badania po urazie kręgosłupa. Przejrzał jedynie pobieżnie kliszę i nie przepisał żadnych leków. Wizyta trwała jedynie 2 minuty, a kosztowała 100 zł. Na szczęście następnego dnia trafiłem do ortopedy z prawdziwego zdarzenia, który dokładnie mnie przebadał oraz przepisał leki. Miał czas i chęć aby omówić mój stan zdrowia.

Fachowe podejście to tematu. Dzięki tej wizycie obeszło się bez operacji mojej córeczki. Mimo tego ,że wizyta bardzo krótka to jednak konkretna i na temat. Przeprowadzone USG potwierdziło jego wnioski ,ze obejdzie się bez zabiegu. Dziękuje Panie Doktorze !!

Lekarz owszem jest sympatyczny, uprzejmy ale tak jak nic nie wiedziałam przed wizytą tak nic nie wiem po wizycie w gabinecie na temat nóżek córeczki. Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze ale żebym przyszła jesienią to może zalecimy wkładki. No to jest coś czy nie ma?