lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

2,9
2,9

nie polecam Zero fachowego podejścia naciągacz Kasa zainkasował zero pomocy zlecił konieczna rehabilitacje ( byłem już po długim okresie ćwiczeń z kolanem było już wszytko w porządku wizytą była tylko kontrolna)oczywiście u siebie w przychodni wiele osób ma również takie samo zdanie jak ja Tragedia

nie polecam
Zero fachowego podejścia naciągacz
Tragedia

Poszłam z synem z problemem z biodrami. Zalecił RTG, po chwili wróciłam ze zdjęciem a Pan Doktor oczywiście stwierdził że wszystko ok. Cały czas powtarzałam ze syn utyka i ze go boli a on stwierdził ze no troche krzywe te biodra ale musiał stanąć krzywo do zdjecia, dopiero kiedy mu przypomnialam ze 10 min temu zdjecie ktore sam zlecil bylo robione na leżąco to Pan doktor i tak powiedział ze wszystko ok - 130zl zainkasowal. koniec wizyty

Świetny lekarz. Chodzę do dr od dawna. Zawsze doradzi, zbada i opisze co dalej..ma wielkie serce i ogromną wiedzę. Bardzo polecam doktora, wiele Mu zawdzięczam !

Z całą odpowiedzialnością polecam pana dr Zbigniewa Piastę jako specjalistę traumatologa i ortopedę.Jest bardzo miły,uprzejmy, kompetentny i z dużą praktyką zawodową.Zarówno Ja jak i moje wnuki oraz znajomi jesteśmy Jego pacjentami. Około 4-5 lat temu bardzo bolało mnie kolano. Dzięki fachowej pomocy p.dr Piasty, lekom i rehabilitacji do dnia dzisiejszego nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Krótko.Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.A wykonane USG-porażka.Z kolejnej wizyty rezygnuję.

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi!!! Miły i uprzejmy Pan Doktor uchronił mnie przed operacją kolana! Zaufałam mu i jestem bardzo wdzięczna!!!Bardzo Polecam!!!

Chciałbym się podzielić swoją opinią dotyczącą lekarza Zbigniewa Piasta u którego byłem. Bardzo żałuję , że tak późno do Niego dotarłem. Miałem wypadek, i niestety trafiłem do innego lekarza, który nie poświęcił mi tyle uwagi i profesjonalizmu, jak doktor Piasta. Moja noga , która była w bardzo złym stanie-złamana, bardzo zasiniona , a teraz wygląda bardzo dobrze i czuję się rewelacyjnie. Chciałem polecić Pana Doktora

Absolutnie nie polecam!! Nie wykrył u mojego dziecka wady bioderek. nie zauważył, że ma wade stopy- stopa pieto-koslawa, a po zwróceniu uwagi powiedział, ze przecież wszystko w porządku. Po 3 dniach poszłam na wizytę u innego lekarza, który skierował mulcha na leczenie (stopy), które trwało 3 miesiące.

Absolutnie nie polecam!!

Uważam, że Pan doktor Piasta jest lekarzem godnym polecenia. Jest miły i uprzejmy. Badam się u Niego od kilku lat i jest zadowolona. Bardzo mi pomaga.

Takiego lekarza juz dawno nie spotkalam aby nastepny zero oceny medycznej.tak to i ja potrafie bez studiow medycznych.

medycznych.