lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

2,9
2,9

Ten lekarz to farsa! Zrobił mi USG kolana i stwierdził, że wszystko jest w porządku i przepisał prądy, lasery etc.. Po jakimś czasie stwierdzono u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego tylnego. Pozatym wręczył na odchodne paragon z kupki przygotowanych już wydrukowanych i na prośbę o zdjęcie z USG powiedział że nie wydrukuje bo i tak jest OK wszystko więc nie jest mi potrzebne. Zero profesjonalizmu! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza". Nie przeprowadził badania po urazie kręgosłupa. Przejrzał jedynie pobieżnie kliszę i nie przepisał żadnych leków. Wizyta trwała jedynie 2 minuty, a kosztowała 100 zł. Na szczęście następnego dnia trafiłem do ortopedy z prawdziwego zdarzenia, który dokładnie mnie przebadał oraz przepisał leki. Miał czas i chęć aby omówić mój stan zdrowia.

Odradzam prywatne leczenie, tudzież badanie. Spędziłem w gabinecie może z 5 minut, a USG kolana trwało raptem 3. Opis mojej dolegliwości został umieszczony na skrawku papieru, odręcznie i ujęty był jednym zdaniem. Profesjonalnie wykonane USG trwa co najmniej 10 minut, a bardzo szczegółowy opis mieści się na jednej stronie A4 (drukiem). Każda wizyta trwa do 5 minut, a koszt takiej przyjemności to 120 zł. Zdecydowanie odradzam prywatną wizytę w fabryce pieniędzy tego Pana.

Uchronił moją córcię od bezpodstawnego noszenia szyny.

Uchronił moją córcię od bezpodstawnego noszenia szyny.

uważam, że to jest bardzo dobry lekarz. Wyleczył moją córeczkę, obyło się bez operacji. Jestem mu bardzo wdzięczna. Lekarz ma dużą wiedzę i zrobi wszystko, żeby wyleczyć chorego!!!!

Wspaniały lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia,uważam, że jest to wspaniały specjalista, który ma dużą wiedzę i cechuje Go profesjonalne podejście do problemu.Gorąco polecam tego lekarza!!

Lekarz owszem jest sympatyczny, uprzejmy ale tak jak nic nie wiedziałam przed wizytą tak nic nie wiem po wizycie w gabinecie na temat nóżek córeczki. Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze ale żebym przyszła jesienią to może zalecimy wkładki. No to jest coś czy nie ma?

wspaniały lekarz, szkoda, że takich sumiennychi bezinteresownych lekarzy już prawie nie ma.

beznadziejny wizyta trawala 1 minute i dowidzenia

beznadziejny wizyta trawala 1 minute i dowidzenia