lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

2,9
2,9

Fachowe podejście to tematu. Dzięki tej wizycie obeszło się bez operacji mojej córeczki. Mimo tego ,że wizyta bardzo krótka to jednak konkretna i na temat. Przeprowadzone USG potwierdziło jego wnioski ,ze obejdzie się bez zabiegu. Dziękuje Panie Doktorze !!

Wizyta była chyba jakimś żartem. Zapłaciłam 100 zł za zwolnienie z wf-u i za dosłownie poklepanie mnie po plecach. Zdecydowanie odradzam

szybko, kiepsko i zdecydowanie nie polecam

szybko, kiepsko i zdecydowanie nie polecam

jestem zadowolona ,pan doktor doprowadził moje kolano do uzytku . teraz zapisze córke

Beznadziejny znudzony tym co robi lekarz (o ile da go sie tak wogole nazwac) pazerny wrecz popsuty bym powiedzial.Byłem z dzidziusiem na usg bioderek dosłownie po min nas tam nie było z laski po 3 sekundy z kazdej strony zobaczył ''tu jest dobrze tu tez'' i tyle zero jakiego kolwiek zainteresowania zeby przyjrzec sie dziecku,a byla to wizyta prywatna nie chce nawet mowic jak bysmy byli na nfz.Bylem w zyciu u wielu ortopedow ale tego stanowczo odradzam szczerze to nie mam słow na niego

Sympatyczny. Byłam na wizycie publicznej i muszę powiedzieć, że nie dał odczuć, że jestem z tego powodu niemile widziana itp.

Moja wizyta nie trwała dłużej niż trzy minuty.

Moja wizyta nie trwała dłużej niż trzy minuty.

Wspaniały lekarz ,ale za pieniądze.Bo za darmo to nie wie czy to pan czy pani.

Wspaniały lekarz ,ale za pieniądze.Bo za darmo to nie wie czy to pan czy pani.

nie jestem zadowolona, dal mi do zrozumienia ze jak nie przyjde do niego prywatnie to nici z leczenia... po co on jest lekarzem?

Wspaniały lekarz !!! Dzięki niemu moja córeczka uniknęła operacji!

Wspaniały lekarz !!! Dzięki niemu moja córeczka uniknęła operacji!