lekarz Zbigniew Pielichowski

Byłem dzisiaj u doktora Pielichowskiego z nogą która mi strasznie spuchła ponieważ spadła mi paleta na nią o wadze 100 kg . Doktor obejrzał nogę stwierdził że trzeba nosić ortezę i można jutro iść do pracy . Bardzo nie miły lekarz , jak by pracował za karę a ma już 80 lat . Jest również głuchoniemy i niedowidzi . Więc odradzam wizytę u tego specjalisty

Niestety jestem wyjątkowo rozczarowana wizytą u dr. Pielochowskiego. Cała wizyta odbyła się na zasadzie przekrzykiwania lekarza, który nie interesował się w ogóle tym po co przyszłam. Połowę tego co mu powiedziałam zupełnie zignorował, nawet nie zajrzał do skierowania które przyniosłam, jedynie rzucał nim po biurku i powtarzał, że to jest niepoważne, że przychodzę do niego z jakimś papierem. Niestety nie otrzymałam od tego lekarza żadnej pomocy, wyszłam z gabinetu z niczym.