Dr Zbigniew Plewa- lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec, specjalista chirurg. Lek. med. Zbigniew Plewa to specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarz mogący się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1998 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia – MON) otrzymał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej. Kilka lat później, w 2002 roku, uzyskał specjalizację II stopnia z tej dziedziny. Rok później złożył egzamin, po którym stał się dyplomowanym chirurgiem onkologicznym II stopnia. Jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W ciągu wielu lat swojej kariery zawodowej sukcesywnie zgłębiał wiedzę, o czym świadczą nie tylko posiadane przez niego certyfikaty.

Polecam. Pan Doktor Plewa jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Chciałabym zarekomendować doktora . Pomógł mi z problemem. Wykonał u mnie spektakularną metamorfozę , za która jestem szalenie wdzięczna .Patrząc na stan przed , a teraz po zabiegu abdominoplastyki Mój brzuch jest nie do poznania i jestem przeszczęśliwa 🥰🥰 Dziękuje i pozdrawiam cieplutko

Polecam.
Mój brzuch jest nie do poznania i jestem przeszczęśliwa 🥰🥰
Dziękuje i pozdrawiam cieplutko

Wspaniały Doktor, miły, usłużny z uśmiechem na twarzy wita swoich pacjentów zawsze punktualny w gabinecie. Ogromna wiedza w każdej dziedzinie.Należy do grona nielicznych specjalistów medycyny estetycznej z tak szerokim asortymentem zabiegów.Mam wspaniały brzuch i mogę jeździć na rowerze dzięki pomocy tego wspaniałego Doktora.Polecam wszystkim niezdecydowanym kobietom bo kolejki do Doktora są ogromne co nie dziwi.

Pan Doktor Plewa , prawdziwy kreator pięknych i szczęśliwych kobiet !! Doktor przeprowadził u mnie operacje plastyki brzucha - efekt piorunujący, koronkowa robota, piękny, gładki, jędrny brzuch. Kilka lat po operacji cieszę się piękna sylwetką. Polecam wszystkim niezdecydowanym Paniom, wątpliwości rozwiane przy pierwszym kontakcie.

Bardzo dobry specjalista.Po zabiegu nawet w nocy odpisuje na smsy i udziela wskazówek. Jego dobry humor podczas zabiegu bardzo pomaga przejść przez to łagodnie i udziela się wszystkim. Polecam wszystkim.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.