lekarz Zbigniew Polak

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pełna uznania dla P.doktora i bardzo zadowolona, że trafiłam pod opiekę świetnego fachowca. Serdecznie pozdrawiam również cały personel chirurgii ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Opolu (ul. Kośnego) i świetne dziewczyny z zespołu pielęgniarskiego.

Moje słowa,to za mało aby opisać Pana Doktora, po prostu anioł nie człowiek.Rzetelny,kompetentny,doskonały specjalista.

Niesamowicie otwarty kontakt z pacjetem.sama rozmowa z tym lekarzem dodaje sił i niweczy strach.WSPANIAŁY SPECJALISTA.POLECAM

Super lekarz polecam:-) można się z nim pośmiać na wszystkie pytania odpowiada z uśmiechem na twarzy aż pacjent lepiej się czuje w szpitalu:-)pozdrawiam doktorka

Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim bardzo dobry i wesoly czlowiek.Zdecydowanie polecam.

Nic dodać nic ująć!!! Anioł nie człowiek!!!

Nic dodać nic ująć!!!
Anioł nie człowiek!!!

bardzo dos bardzo dobry chirurg,znajacy swoj zawod,uprzejmy dla pacjentow ktorym poswieca duzo czasu,ma duzo cierpliwosci dla chorych,goraco polecam tego lekarza bry

bardzo dos

bry

polecam tego lekarza,jest kompetentny,dobry fachowiec,dostepny,poswieca duzo czasu pacjentom,jednym slowem to sympatyczny lekarz

Bardzo dobry lekarz .. :-) ...............................................................