lekarz Zbigniew Potempa

Zgadzam się z opinią Jana. Trafnie diagnozuje bez straty czasu. Nie lubię tracić czasu w poczekalniach i laboratoriach więc zdecydowanie polecam.

Witam, byłem kilkukrotnie u pana lekarza internisty Zbigniewa Potempy w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lekarz miły i uprzejmy. Raczej nie ma problemów z kolejkami. Lekarz poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i odpowiada na zadane pytania w miarę wyczerpująco. W razie konieczności nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty, lecz też nie wysyła pacjenta do specjalisty, gdy jest to zbędne. Nie naraża więc pacjenta na niepotrzebne "gonienie" po specjalistach. Jedyny zarzut jest taki, że sporadycznie lekceważy zgłaszane przez pacjenta objawy, przymykając na nie oczy i nie próbuje temu zaradzić. Jednak zdarza się to sporadycznie.
Oceniam pana lekarza na 7,5/10. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz. Diagnozę stawia po wnikliwym badaniu i wywiadzie. Widać duże doświadczenie. Nie goni na zbędne badania, a a rozpoznanie zawsze się potwierdzało. Byłem wielokrotnie i jak dotąd się nie zawiodłem. Polecam.

Byłem wielokrotnie i jak dotąd się nie zawiodłem. Polecam.

Nie polecam wizyty nikomu poważnie choremu. Stawia błędne diagnozy nie poparte żadnymi (wydanymi z własnej inicjatywy) skierowaniami na badania.