Zbigniew Radecki

3,1

Masakra, z niczym się ze mną nie zgadzał, nie chciał wypisać skierowania na usg piersi pomimo prośby, tak samo na cytologię. Nie delikatny, zaprzeczał sam sobie z poprzedniej wizyty. Osobiście nie polecam, wręcz odradzam:)

Super lekarz,mimo że wizyty nie są tanie,ale przynajmniej wiem za co płace.Poświeca dużo czasu pacjentce,odpowiada na wszystkie pytania.Mial prowadzic moja pierwsza ciąże,ale niestety zanim udałam się do niego na potwierdzenie tej ciąży zaczełam krwawić,zadzwoniłam do nigo i kazał mi natychmiast jechac do szpitala,co prawda nie miał wtedy dyżuru,ale przyjeli mnie od razu.To było wieczorem.Zbadali dali leki i do łóżka.Rano juz pan doktor mnie zbadał,niestety byłam już w trakcie ronienia,zachowal się wtedy jak przyjaciel,który starał sie pocieszyc w miare mozliwości i przygotował mnie do zabigu,a po nim przychodził i pytał jak sie czuje.Dzieki jego slowom nie załamałam sie i wierze,że za niedlugo spotkamy sie przy drugiej ciązy:)serdecznie pozdrawiam doktora:)))

Wizyta u Pana doktora Radeckiego w prywatnym gabinecie kosztuje 150 zł (jest to koszt wizyty w trakcie której przeprowadzane jest badanie, USG dopochwowe, USG brzucha/jajników oraz np. wypisywane jest L4). Dr Radecki jest specjalistą, który w ostatniej chwili uratował mi życie w szpitalu publicznym, gdzie przebywałam na oddziale ginekologii. Pomimo tego, że nie chodziłam do niego wcześniej do prywatnego gabinetu był miły, uprzejmy, fachowo podszedł do mojego schorzenia i natychmiast przeprowadził operację, która była niezbędna. Interesował się moim stanem zdrowia, kiedy po operacji przebywałam kilka dni w szpitalu w Dąbrowie Górniczej, zmieniał leki przeciwbólowe, z nieskutecznych na skuteczne. Jedyny minus jest taki, że Dr Radecki nie przyjmuje w przychodni finansowanej z NFZ i jeśli pacjentka chce być objęta taką rzetelną opieką musi pokrywać koszty leczenia prywatnego.

Chodzę do dr.Radeckiego od początku ciąży - obecnie jestem w 9 miesiącu. Jest uprzejmy, miły, odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Z pewnością wzbudza moje zaufanie. POLECAM !

Jako , że mam tylko siedemnaście lat , pan Ordynator Zbigniew Radecki był moim pierwszym lekarzem . Jestem z niego bardzo zadowolona , to co było do wyleczenia - wyleczył . Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza . Jest bardzo sympatyczny i kompetentny . :)

Do Pana Doktora chodziłam podczas pierwszej ciąży i byłam bardzo zadowolona teraz jestem drugi raz w ciąży i nie wyobrażam sobie że mogłabym iść do kogoś innego... Chodzę do Niego prywatnie bo poprostu mnie na to stać a koszt wizyty jest podobny do innych lekarzy. jest wspaniałym lekarzem sympatyczny i kompetentny dla mnie jest idealny

Dr Radecki jest człowiekiem o bardzo nieprzyjaznym nastawieniu do pacjentek, traktuje je przedmiotowo. Swoją postawą nie wzbudza żadnego zaufania. Jako jego pacjentka na oddziale szpitalnym bałam się zadać jakiekolwiek pytanie. Obchód jest dla dr a nie dla pacjentek. Zostałam przyjęta z krwawieniem w 1 trymestrze ciąży. Nie uzyskałam od dr żadnej informacji co mogło być przyczyną, przy wypisie również nie usłyszałam od dr żadnych zaleceń - poza receptą. Szczerze odradzam dr Radeckiego jako lekarza. My - pacjentki nie możemy się godzić na takie przedmiotowe traktowanie.

Doktor Radecki jest świetnym, doświadczonym FACHOWCEM. Zawsze wybiera najkorzystniejszą dla pacjentki opcję. Polecam.

Dzięki Bogu, że jeszcze są tacy lekarze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Ordynatora Zbigniewa Radeckiego, ponieważ przeprowadził badanie dokładnie, jest bardzo opanowany i miły, nawet mojego męża poprosił, żeby zobaczył nasze przyszłe dziecko na monitorze komputera. Trafiłam do lekarza kontaktując się z nim w Szpitalu Miejskim w Dąbrowie G. i nie żałuję. Naprawdę bardzo dobry lekarz. Serdecznie polecam.

Byłam pacjentką doktora przez całą ciąże. No cóż, może wizyty do najtańszych nie należą.