lekarz Zbigniew Rudnicki

Ortopeda, Traumatolog

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo chamski. traktuje ludzi jak lalki, a tym bardziej małe dzieci. Arogancki. Jeżeli chcecie się leczyć u niego na NFZ to nie polecam.

Profesjonalista! Szybkie, trafne, sprawne leczenie. Mimo, że nie zawsze humor dopisuje! bardzo dobry lekarz!!! POLECAM!!!!

Bez komentarza skoda słów miałem niechybną okazje być leczony przez tego pana zdecydowani NIE POLECAM

bardzo to dobry specjalista poważnie podchodzi do pacjenta – stawia właściwą diagnozę i podejmuje stosowne leczenie tłumaczy istote choroby sposoby leczenia - efekty leczenia są rewelacyjne - polecam to bardzo dobry diagnosta i specjalista.

Nie mam zastrzeżeń. Pan doktor przyjął mnie poza godzinami pracy gabinetu, poprawnie zdiagnozował i jestem jego pacjentka ok ponad roku.

Pacjent opłacany z nfz może liczyć ze strony tego lekarza na niedbalstwo, nieodpowiedzialność i lekceważenie. Diagnozę najlepiej skonsultować z innym ortopedą.

to najbardziej kompetentny lekarz,miałem przyjemność korzystać z jego fachowej wiedzy -wiem,że moża mu zaufać,że leczenie ,które podejmuje jest zawsze trafione przy tym jest niezwykle cierpliwy,miły i potrafi nawet rozweselic obolałego delikwenta

Doktor Rudnicki to swietny specjalista, choc nie zawsze tryska dobrym humorem i bywa szorstki w stosunkach z pacjentami, doskonale leczy i pomaga pacjentom.

dla mnie profesjonalista goraco polecam. miałem operowany staw skokowy bezbolesnie szbko i dokładnie

Totalny brak merytorycznego kontaktu i podejścia do problemu i pacjenta.

Totalny brak merytorycznego kontaktu i podejścia do problemu i pacjenta.