dr n. med. Zbigniew Sobociński

Ginekolog położnik, Androlog

Dzięki doktorowi Sobocińskiemu nasza córka przyszła na świat. Kiedy po 3 latach bezskutecznych starań, trafiliśmy z Mężem w 2022 r. do doktora Sobocińskiego, od razu została wykonana fachowa diagnostyka - m.in. badanie drożności jajowodów, wdrożone leczenie farmakologicznego oraz dobrana odpowiednia metoda leczenia. Po 8 miesiącach od pierwszej wizyty zaszłam w ciążę podczas pierwszej inseminacji. Następnie doktor Sobociński prowadził całą ciążę, która przebiegła prawidłowo i bez żadnych komplikacji. Do tego doktor Sobociński jest niezwykle cierpliwą osobą, zawsze wyczerpująco i rzetelnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Każda wizyta i badanie były wykonywane w sposób delikatny i bezbolesny. Nasza córka urodziła się 1,5 miesiąca temu dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i doświadczeniu pana doktora Zbigniewa Sobocińskiego.

Wspaniały lekarz i człowiek. Moje ciąże i porody dzięki Panu Doktorowi przebiegły bez problemu. Zawsze mogliśmy liczyć na Pana Doktora.

Leczenie na zasadzie zobaczymy czy podziała ten lek jak nie to zmienimy.

Leczenie na zasadzie zobaczymy czy podziała ten lek jak nie to zmienimy.

miły, inteligentny, wzbudza zaufanie ale niestety bawi się w szarlatana, nie do końca zorientowany w tym co robi, niestety. Jako ginekolog dobry lekarz jak inni ginekolodzy, jako specjalista do leczenia niepłodności to niestety to niestety osoba, która bawi się - może się uda itd, inseminacja - to totalny brak profesjonalizmu. Zdrowy rozsądek w pewnym momencie pokierował lekarzem i wysłał nas do kliniki. ja zdrowa, mąż problem z nasieniem, w bizielu to ja chyba za kare byłam , laparoskopia itd zupełnie niepotrzebna, specjalisci wyśmiali mnie.nie polecam doktora, lepiej wybrać się do specjalistycznej kliniki, nawet taniej to kosztuje niz u doktora S.

co tu duzo pisac... super lekarz! co prawda troche szybko mowi ale jest bardzo uprzejmy i ma facet glowe do 'tych' spraw. po niecalym roku brania hormonow zaszlam w ciaze:D podczas gdy inny lekach (panstwowy) chcial lecztc moja nieplodnosc ziolami - porazka!!!

bardzo wspanialy lekarz!!bardzo polecam!!caly szacunek dla doktora Sobocińskiego!!

nigdy wiecej!! nie wybiore sie do niego choćby wszystkich innych zabrakło. Masakra i żenada. Niech do książek zasiądzie.

Godny zaufania specjalista.Grzeczny, bardzo nam pomogl.Polecam.

Godny zaufania specjalista.Grzeczny, bardzo nam pomogl.Polecam.

Czekałam tylko pół godziny na wizytę, lekarz za każdym razem opowiadał co teraz będzie robić i po co, dostałam konkretne odpowiedzi na każde zadane pytanie, nie czułam presji że muszę już wychodzić bo inni czekają. Bardzo miła atmosfera, polecam gorąco innym

Nie polecam. Mówi bardzo niewyrażnie.Potraktował mnie i męża okropnie, stwierdzając, że mąż nadaje się do komory gazowej. Nie miał pomysłu na leczenie mało ruchliwych plemników.ą tak na marginesie to mam wielkie wątpliwości do jakości wykonanego badania nasienia!!!!!!Tylko kasa i następny pacjent. szkoda mojego czasu i pieniędzy.